SKODA TÜRKİYE, BÜYÜKELÇİ BAĞIŞ'A TEŞEKKÜR ETTİ

Skoda otomobillerinin Türkiye distribütörü olan Yüce Otomotiv / Skoda Türkiye'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, Türkiye Cumhuriyeti'nin Prag Büyükelçisi Dr. Egemen Bağış'a, iki ülke arasındaki ilişkilere katkılarından dolayı özel bir teşekkürde bulundu.

TOGG T10X İçin 0 Faizli Kredi Kampanyası Uzatıldı!

Yerli otomobil TOGG T10X için 0 faizli 12 ay ve düşük faizli 30 ay kredi kampanyası uzatıldığı duyuruldu. Artık tüm TOGG T10X versiyonları için kredi kullanılabiliyor. Geçen ay başlatılan kampanya, TOGG T10X V2’nin uzun menzilli versiyonunu kapsıyordu ancak şimdi tüm modelleri kapsıyor.

Togg, Daha Uygun Fiyatlı Elektrikli SUV Modelini Tanıttı: Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?

Togg'un CEO'su Gürcan Karakaş, şirketin önemli pazarlama stratejilerini açıkladı. Yeni elektrikli araç Avrupa pazarında yer alabilir.

Jeep, Türkiye'de Üretim İçin TOFAŞ ile Görüşüyor

Stellantis'in off-road markası Jeep'in yeni CEO'su Antonio Filosa, markayı hızla büyütmek istiyor. Bu büyüme stratejisinin bir parçası olarak Türkiye ve TOFAŞ da gündeme gelebilir.

Opel'den Yenilik Rüzgarı: Yeni SUV Modeli "Frontera" Tanıtıldı

Opel, eski ismiyle tanıdığımız ama tamamen yenilenmiş özellikleriyle dikkat çeken yeni SUV modeli "Frontera"yı tanıttı.

Togg'un T10X modeli için yeni bir güncelleme yayınlandı: 1.4.0 sürümü ile gelen yenilikler

Togg, elektrikli otomobili T10X için "1.4.0" adı verilen yeni bir güncelleme çıkardığını açıkladı. Bu güncelleme, aracın kullanımını daha da kolaylaştıran birçok yeni özelliği beraberinde getiriyor.

Yarı Otonom Sürüş Sistemlerinin Güvenliği Değerlendirildi: Yalnızca Bir Sistem Başarılı Bulundu

Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü (IIHS) kısmen otonom sürüş sistemleri bulunan 14 aracı güvenlik açısından değerlendirdi. Bu testlerde, araçların çoğu beklenen güvenlik standartlarını karşılayamadı. Sadece bir araç testten başarıyla geçti.

Gerhard Berger'in Çalınan Ferrari'si 28 Yıl Sonra İngiltere'de Bulundu

Eski Formula 1 pilotu Gerhard Berger'in, 1995 yılında İtalya'da düzenlenen San Marino Grand Prix'si sonrası çalınan Ferrari aracı, 28 yıl sonra İngiltere'de ortaya çıktı.

Otomotiv