Togg'un T10X modeli için yeni bir güncelleme yayınlandı: 1.4.0 sürümü ile gelen yenilikler

Togg'un T10X modeli için yeni bir güncelleme yayınlandı: 1.4.0 sürümü ile gelen yenilikler

Togg, elektrikli otomobili T10X için "1.4.0" adı verilen yeni bir güncelleme çıkardığını açıkladı. Bu güncelleme, aracın kullanımını daha da kolaylaştıran birçok yeni özelliği beraberinde getiriyor. T10X, mayıs ayında piyasaya sürüldüğünden beri, ülkemizin en çok tercih edilen elektrikli araçlarından biri oldu. Yeni 1.4.0 güncellemesi, araç sahiplerine yüz tanıma ile oturum açma gibi yenilikler sunuyor. Bu sayede artık araca giriş yapmak için şifre girmeye gerek kalmıyor. Ayrıca, kullanıcılara tam ekran uygulama görüntüleme imkanı ve ekran renklerini kişiselleştirme seçeneği gibi özellikler de ekleniyor.

Bu güncelleme ile araçta dört farklı kullanıcı profili oluşturulabiliyor ve her profil için özel ekran düzenleri, koltuk ayarları ve ayna pozisyonları gibi ayarlar yapılabiliyor. Ayrıca, sürüş sırasında ihtiyaç duyulabilecek fonksiyonlara kolay erişim için kısayol menüsü genişletildi. İklimlendirme planlayıcı özelliği ile de belirlenen günlerde aracın iklimlendirme ayarlarını otomatik olarak yapmak mümkün.

T10X sahipleri artık Trumore uygulaması üzerinden "akıllı cihazım" bölümüne girerek araçlarıyla ilgili temel bilgilere ulaşabilirler. Bu bilgiler arasında aracın menzili, batarya durumu, konumu, çevre sıcaklığı ve lastik basınçları gibi detaylar yer alıyor.

Önceki Haber Yarı Otonom Sürüş Sistemlerinin Güvenliği Değerlendirildi: Yalnızca Bir Sistem Başarılı Bulundu
Sonraki Haber Opel'den Yenilik Rüzgarı: Yeni SUV Modeli "Frontera" Tanıtıldı
Benzer Haberler