Magazin Haber Girişi: 06.09.2021 - 18:04, Güncelleme: 06.09.2021 - 18:04

YEŞİM SALKIM TGRT HABER’DE

 

YEŞİM SALKIM TGRT HABER’DE

Yeşim salkım televizyon haberciliğine başlıyor
İSTANBUL Müzik dünyasının ünlü ismi Yeşim Salkım, TGRT Haber’de televizyon haberciliğine başlıyor... 7 Eylül Salı günü ilk yayınıyla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan sanatçı Yeşim Salkım TGRT Haber’le anlaşmaktan son derece mutlu olduğunu dile getirdi. Televizyonda sizlerin sesi olmaya geldiğini ifade eden ünlü sanatçı Yeşim Salkım;  “Kadına, çocuğa, hayvana ve tüm canlılara kısaca şiddetin her türlüsüne “dur” demek için geliyorum” diye konuştu. Yeşim Salkım; “beni tanıyanlar bilir. doğru bildiğim yolda sözümü hiç esirgemem. haksızlık karşısında da asla susmam” dedi. Salı’dan Cumaya kadar canlı yayınlanacak Şeffaf masada Yeşim Salkım Hırsızın, arsızın, tacizcinin ve tabii ki iki yüzlülerin maskesini indirecek, gerçek yüzler ortaya çıkaracak. Gündeme damgasını vuran haberler,,,gözden kaçanlar ve tabii ki perde arkası...hepsi ve daha fazlası “Yeşim Salkım’la şeffaf masa”da işlenecek. Yeşim Salkım ile Şeffaf Masa Salı’dan Cuma’ya saat 22.30’da TGRT Haber’de
Yeşim salkım televizyon haberciliğine başlıyor

İSTANBUL

Müzik dünyasının ünlü ismi Yeşim Salkım, TGRT Haber’de televizyon haberciliğine başlıyor...
7 Eylül Salı günü ilk yayınıyla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan sanatçı Yeşim Salkım TGRT Haber’le anlaşmaktan son derece mutlu olduğunu dile getirdi.

Televizyonda sizlerin sesi olmaya geldiğini ifade eden ünlü sanatçı Yeşim Salkım;  “Kadına, çocuğa, hayvana ve tüm canlılara kısaca şiddetin her türlüsüne “dur” demek için geliyorum” diye konuştu.

Yeşim Salkım; “beni tanıyanlar bilir. doğru bildiğim yolda sözümü hiç esirgemem. haksızlık karşısında da asla susmam” dedi.

Salı’dan Cumaya kadar canlı yayınlanacak Şeffaf masada Yeşim Salkım Hırsızın, arsızın, tacizcinin ve tabii ki iki yüzlülerin maskesini indirecek, gerçek yüzler ortaya çıkaracak.
Gündeme damgasını vuran haberler,,,gözden kaçanlar ve tabii ki perde arkası...hepsi ve daha fazlası “Yeşim Salkım’la şeffaf masa”da işlenecek.

Yeşim Salkım ile Şeffaf Masa Salı’dan Cuma’ya saat 22.30’da TGRT Haber’de

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.