Oğuzhan Müezzino
Köşe Yazarı
Oğuzhan Müezzino
 

Türkiye’de örneği yok

Hatay’ı izliyorum, dinliyorum. Sosyal medyayı da yakından takip ediyorum. Haber sitemiz kısa sürede Hatay’da en çok okunan haber siteleri arasına girdi. Hedefimiz Hatay’da en çok okunan haber sitesi olmak. Bu yolda da yatırımları yapmaya devam ediyorum. Acele etmeden, sakin sakin, emin adımlarla bu yolda ilerlediğimi biliyorum. İlk yazımda ne demiştim, Hatay’daki yöneticileri ve siyasileri analiz eden yazılara başladım diye. Aslında bu hafta CHP Hatay il başkanını yazacaktım. Ancak Hatay’ın sahip olduğunu öyle doğru ve öyle iyi biri var ki; onu yazmamak ve yazısını bekletmek ayıp olur diyerek bu yazıyı kaleme aldım. Ayhan Yavuz’dan size bahsedeceğim. Kendisini Hatay’da bilmeyen yoktur. Ama şunu belirteyim ki, kendisini Ankara’da çok iyi biliyor. Bir çok belediye başkanının da örnek aldığı bir şahsiyet. Kırıkhanlılar Ayhan Yavuz’u başkan seçerek hizmete ne kadar önem verdiklerini ve doğru tercih yaptıklarını da göstermiş. Neden bu kadar övgü diyebilirsiniz. Ya da içinizden söylemiş de olabilirsiniz. Yahu kardeşim, başkan Kırıkhan ile ilgili önemli ne varsa her şeyi biliyor ve seçmenlerini de bilgilendiriyor. Sosyal medya hesaplarına bakmanızı tavsiye ederim. Nöbetçi cenazeden tutun, hava durumu bilgilerine kadar Kırıkhanlılara duyuruyor. Bir gazeteci gibi. Bir haber sitesi gibi. Ve arı gibi. Hiç durmuyor. Bir orada, bir burada. Elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Kimseyi kendisine küstürmüyor, küsenlere de sırt çeviriyor gidiyor, gönlünü alıyor. Kırıkhan’da onu görenler sitemli de olsalar gülümsüyorlar. Çünkü Ayhan Yavuz onlardan biri. Ve Kırıkhan hayatının tam merkezi. Makamı kaybetme korkusu da yok. Zaten başarı da böyle geliyor. Korkmayacaksın, millete hizmet edeceksin ve başaracaksın. Oda bu yolda ilerliyor. Kırıkhanlılara buradan sesleniyorum, Ayhan Yavuz’a sahip çıkın, onu bırakmayın. İnanınki Ayhan Yavuz’un Türkiye’de başka örneği yok…
Ekleme Tarihi: 10 Ocak 2022 - Pazartesi

Türkiye’de örneği yok

Hatay’ı izliyorum, dinliyorum. Sosyal medyayı da yakından takip ediyorum. Haber sitemiz kısa sürede Hatay’da en çok okunan haber siteleri arasına girdi. Hedefimiz Hatay’da en çok okunan haber sitesi olmak. Bu yolda da yatırımları yapmaya devam ediyorum. Acele etmeden, sakin sakin, emin adımlarla bu yolda ilerlediğimi biliyorum.

İlk yazımda ne demiştim, Hatay’daki yöneticileri ve siyasileri analiz eden yazılara başladım diye. Aslında bu hafta CHP Hatay il başkanını yazacaktım. Ancak Hatay’ın sahip olduğunu öyle doğru ve öyle iyi biri var ki; onu yazmamak ve yazısını bekletmek ayıp olur diyerek bu yazıyı kaleme aldım.

Ayhan Yavuz’dan size bahsedeceğim. Kendisini Hatay’da bilmeyen yoktur. Ama şunu belirteyim ki, kendisini Ankara’da çok iyi biliyor. Bir çok belediye başkanının da örnek aldığı bir şahsiyet. Kırıkhanlılar Ayhan Yavuz’u başkan seçerek hizmete ne kadar önem verdiklerini ve doğru tercih yaptıklarını da göstermiş.

Neden bu kadar övgü diyebilirsiniz. Ya da içinizden söylemiş de olabilirsiniz. Yahu kardeşim, başkan Kırıkhan ile ilgili önemli ne varsa her şeyi biliyor ve seçmenlerini de bilgilendiriyor. Sosyal medya hesaplarına bakmanızı tavsiye ederim. Nöbetçi cenazeden tutun, hava durumu bilgilerine kadar Kırıkhanlılara duyuruyor. Bir gazeteci gibi. Bir haber sitesi gibi. Ve arı gibi. Hiç durmuyor. Bir orada, bir burada.

Elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Kimseyi kendisine küstürmüyor, küsenlere de sırt çeviriyor gidiyor, gönlünü alıyor. Kırıkhan’da onu görenler sitemli de olsalar gülümsüyorlar. Çünkü Ayhan Yavuz onlardan biri. Ve Kırıkhan hayatının tam merkezi. Makamı kaybetme korkusu da yok. Zaten başarı da böyle geliyor. Korkmayacaksın, millete hizmet edeceksin ve başaracaksın. Oda bu yolda ilerliyor. Kırıkhanlılara buradan sesleniyorum, Ayhan Yavuz’a sahip çıkın, onu bırakmayın. İnanınki Ayhan Yavuz’un Türkiye’de başka örneği yok…

Yazıya ifade bırak !
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.