Oğuzhan Müezzino
Köşe Yazarı
Oğuzhan Müezzino
 

Bizim Ahmet Parti Kurdu

Geçtiğimiz yıllarda BİZİM AHMET başlığıyla sizlere yakın dostum Ahmet Sevim’i anlatmıştım. Hikayesinden bahsetmiştim. İş hayatındaki başarılarını ve verdiği hizmetleri tek tek anlatmıştım. İşte o sizlere anlattığım BİZİM AHMET, Ahmet Sevim şimdilerde deyim yerindeyse ülkemizi karış karış geziyor. Neden mi? Ahmet iş hayatına devam ediyor. Şirketi bir yılda daha da büyüttü. Şimdilerde ise bir siyasi partinin genel başkanı oldu. Cumhuriyet ve Adalet Partisi’ni kurdu. Kısa adı CAP. Hedefi ülkemize hizmet etmek. Kimseye çamur atmadan, yalansız, kıyasız bir şekilde de siyaset üretiyor. Hedefi tabi ki diğer partiler gibi tüm Türkiye. Geçtiğimiz günlerde de bir araya geldik. Siyaset zor mu dedim. “Zor değil abi, keyifli. Sürekli insan tanıyorsun. Projelerini anlatıyorsun. 81 ilde tüm teşkilatlarımızı kurduk. Yönetimleri belirledik. Yarın seçim olacak gibi de seçime hazırız” dedi. “Peki” dedim. Ne diyeyim. Adam partisini kurmuş. Teşkilatlarını oluşturmuş. Her gün bir ilde. Projeleri hazır. Ülkeyi yönetmek için kendi kadrosunu da kurmuş. E seçime de hazır. Ahmet iş hayatındaki gibi siyasette de hızlı ve çevik. Dünü okumuş, bugünü görmüş, yarını da planlamış. Ben Ahmet seçimde kaç oy alır bilemem. Antalya il teşkilatının açılış törenini izledim. Bir çok siyasi partiyi sahada şimdiden geçmiş. Demek ki emeğin ve doğruların karşılığı var. Ahmet çok sürmez kısa zamanda meclise de girer. Allah Ahmet Sevim gibi dostlarımızın ve siyasetçilerimizin sayısını artırsın. Buradan hem kendisine hem de yol arkadaşlarına başarılar diliyorum.
Ekleme Tarihi: 25 Kasım 2021 - Perşembe

Bizim Ahmet Parti Kurdu

Geçtiğimiz yıllarda BİZİM AHMET başlığıyla sizlere yakın dostum Ahmet Sevim’i anlatmıştım. Hikayesinden bahsetmiştim. İş hayatındaki başarılarını ve verdiği hizmetleri tek tek anlatmıştım.

İşte o sizlere anlattığım BİZİM AHMET, Ahmet Sevim şimdilerde deyim yerindeyse ülkemizi karış karış geziyor.

Neden mi?

Ahmet iş hayatına devam ediyor.

Şirketi bir yılda daha da büyüttü.

Şimdilerde ise bir siyasi partinin genel başkanı oldu.

Cumhuriyet ve Adalet Partisi’ni kurdu.

Kısa adı CAP.

Hedefi ülkemize hizmet etmek.

Kimseye çamur atmadan, yalansız, kıyasız bir şekilde de siyaset üretiyor.

Hedefi tabi ki diğer partiler gibi tüm Türkiye.

Geçtiğimiz günlerde de bir araya geldik.

Siyaset zor mu dedim.

“Zor değil abi, keyifli. Sürekli insan tanıyorsun. Projelerini anlatıyorsun. 81 ilde tüm teşkilatlarımızı kurduk. Yönetimleri belirledik. Yarın seçim olacak gibi de seçime hazırız” dedi.

“Peki” dedim.

Ne diyeyim.

Adam partisini kurmuş.

Teşkilatlarını oluşturmuş.

Her gün bir ilde.

Projeleri hazır.

Ülkeyi yönetmek için kendi kadrosunu da kurmuş.

E seçime de hazır.

Ahmet iş hayatındaki gibi siyasette de hızlı ve çevik.

Dünü okumuş, bugünü görmüş, yarını da planlamış.

Ben Ahmet seçimde kaç oy alır bilemem.

Antalya il teşkilatının açılış törenini izledim.

Bir çok siyasi partiyi sahada şimdiden geçmiş.

Demek ki emeğin ve doğruların karşılığı var.

Ahmet çok sürmez kısa zamanda meclise de girer.

Allah Ahmet Sevim gibi dostlarımızın ve siyasetçilerimizin sayısını artırsın.

Buradan hem kendisine hem de yol arkadaşlarına başarılar diliyorum.

Yazıya ifade bırak !
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.