(Ulakçı) - Ulakçı Haber | Haber Girişi: 30.06.2021 - 02:09, Güncelleme: 30.06.2021 - 02:09

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan'dan cinsel istismar itirafı: Pedofili bir adamın torunuyum

 

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan'dan cinsel istismar itirafı: Pedofili bir adamın torunuyum

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, çocukken öz dedesinin istismarına maruz kaldığını söyledi.
Sancaktutan, "Pedofili bir adamın torunuyum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşlarım tarafından da tacize uğradım. Artık susmak yok" ifadelerini kullandı. Türkiye, 7 ve 10 yaşındaki 2 kardeşin cinsel istismar davasında, aralarında annelerinin ve üvey babalarının da bulunduğu sanıkların tutuksuz yargılanmasına karar verilmesi nedeniyle ayağa kalkarken, oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın sosyal medya hesabından, "artık susmak yok" diyerek yaptığı paylaşım büyük yankı uyandırdı. "PEDOFİLİ BİR ADAMIN TORUNUYUM" Sancaktutan, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda, öz dedesi tarafından cinsel istismara uğradığını söyledi. Sancaktutan, "Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuyum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşlarım tarafından da tacize uğradım. Artık susmak yok" dedi. "UTANMIYORUZ, KORKMUYORUZ" Sancaktutan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Okuyun bu hikaye çok tanıdık! Susup ayıptır aman duyulmasın diyen herkes! Evet siz de çocuk istismarı yapıyorsunuz. İtiraf ediyorum, benim de hikayem buna benzer! Ben de ifşalasam mı herkesi? Utanırlar mı yaptıklarından? Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuyum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşlarım tarafından da tacize uğradım. Artık susmak yok. Utanmıyoruz, korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyorum! Kızlar susmayın. Artık susmak yok çünkü yalnız değiliz. Sizler çok değerlisiniz, çünkü sizi çok seviyorum"
Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, çocukken öz dedesinin istismarına maruz kaldığını söyledi.

Sancaktutan, "Pedofili bir adamın torunuyum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşlarım tarafından da tacize uğradım. Artık susmak yok" ifadelerini kullandı.

Türkiye, 7 ve 10 yaşındaki 2 kardeşin cinsel istismar davasında, aralarında annelerinin ve üvey babalarının da bulunduğu sanıkların tutuksuz yargılanmasına karar verilmesi nedeniyle ayağa kalkarken, oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın sosyal medya hesabından, "artık susmak yok" diyerek yaptığı paylaşım büyük yankı uyandırdı.

"PEDOFİLİ BİR ADAMIN TORUNUYUM"

Sancaktutan, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda, öz dedesi tarafından cinsel istismara uğradığını söyledi. Sancaktutan, "Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuyum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşlarım tarafından da tacize uğradım. Artık susmak yok" dedi.

"UTANMIYORUZ, KORKMUYORUZ"

Sancaktutan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Okuyun bu hikaye çok tanıdık! Susup ayıptır aman duyulmasın diyen herkes! Evet siz de çocuk istismarı yapıyorsunuz. İtiraf ediyorum, benim de hikayem buna benzer! Ben de ifşalasam mı herkesi? Utanırlar mı yaptıklarından?

Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuyum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşlarım tarafından da tacize uğradım. Artık susmak yok.

Utanmıyoruz, korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyorum! Kızlar susmayın. Artık susmak yok çünkü yalnız değiliz. Sizler çok değerlisiniz, çünkü sizi çok seviyorum"

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.