Magazin Haber Girişi: 18.11.2021 - 09:54, Güncelleme: 18.11.2021 - 09:54

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem

 

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem

Cesur sahne kıyafeti ile dinleyenlerinden tam not alan şarkıcı Simge, “Şarkılarıma, sahneme ve kıyafetlerime harcadığım paraya hiç üzülmem” dedi.
Önceki akşam sahne aldığı gecede söylediği şarkılar kadar cesur kıyafetiyle göz dolduran Simge Sağın, açıklamalarıyla dikkat çekti. Son dönemde sahnede giydiği kıyafetleriyle ve tarzıyla beğeni toplayan Simge, ileride moda dünyasına girip kendi adıyla bir koleksiyon hazırlamak istediğini dile getirdi. Sahnedeki Simge ile evdeki Simge arasında çok fark var diyen güzel şarkıcı, “Evdeki Simge çok sakin rahat giyinen sahnedeki Simge ise enerjik ve havalı bir kadın.” dedi. “HARCADIĞIM PARAYA ÜZÜLMEM” Sahnede bir giydiğini bir daha giymenin profesyonelce bir davranış olmadığının altını çizen Simge Sağın, “Sahne benim vitrinim onun için çok özenli davranıyorum. Şarkılarıma, sahneme ve kıyafetlerime harcadığım paraya hiç üzülmem.” ifadelerine yer verdi. KOSTÜMLERİNİ GÖNDERİYOR Öte yandan Simge’nin giydiği kıyafetleri Adana, Ankara ve Gaziantep'te sahne alan şarkıcılara gönderdiği öğrenildi. Bu durumu gelenek haline getiren şarkıcının kostümleri kuru temizleme yapıldıktan sonra altı ayda bir kargolanarak, yeni sahibine ulaşıyor.     Şarkıcının sahne aldığı mekanlarda giydiği dikkat çeken bazı kostümleri:                          
Cesur sahne kıyafeti ile dinleyenlerinden tam not alan şarkıcı Simge, “Şarkılarıma, sahneme ve kıyafetlerime harcadığım paraya hiç üzülmem” dedi.

Önceki akşam sahne aldığı gecede söylediği şarkılar kadar cesur kıyafetiyle göz dolduran Simge Sağın, açıklamalarıyla dikkat çekti.

Son dönemde sahnede giydiği kıyafetleriyle ve tarzıyla beğeni toplayan Simge, ileride moda dünyasına girip kendi adıyla bir koleksiyon hazırlamak istediğini dile getirdi.

Sahnedeki Simge ile evdeki Simge arasında çok fark var diyen güzel şarkıcı, “Evdeki Simge çok sakin rahat giyinen sahnedeki Simge ise enerjik ve havalı bir kadın.” dedi.

“HARCADIĞIM PARAYA ÜZÜLMEM”

Sahnede bir giydiğini bir daha giymenin profesyonelce bir davranış olmadığının altını çizen Simge Sağın, “ Sahne benim vitrinim onun için çok özenli davranıyorum. Şarkılarıma, sahneme ve kıyafetlerime harcadığım paraya hiç üzülmem.” ifadelerine yer verdi.

KOSTÜMLERİNİ GÖNDERİYOR

Öte yandan Simge’nin giydiği kıyafetleri Adana, Ankara ve Gaziantep'te sahne alan şarkıcılara gönderdiği öğrenildi.

Bu durumu gelenek haline getiren şarkıcının kostümleri kuru temizleme yapıldıktan sonra altı ayda bir kargolanarak, yeni sahibine ulaşıyor.

 

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem #2

 

Şarkıcının sahne aldığı mekanlarda giydiği dikkat çeken bazı kostümleri:

 

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem #3

 

 

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem #4

 

 

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem #5

 

 

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem #6

 

 

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem #7

 

 

Simge Sağın: Harcadığım paraya üzülmem #8

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.