(Ulakçı) - Ulakçı Haber | Haber Girişi: 28.06.2021 - 03:47, Güncelleme: 28.06.2021 - 03:47

Seren Serengil "Makyajsız halim" diyerek fotoğraf paylaştı, kimse ona inanmadı

 

Seren Serengil "Makyajsız halim" diyerek fotoğraf paylaştı, kimse ona inanmadı

Bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden sunucu Seren Serengil, "makyajsızım" dediği fotoğrafını paylaştı.
Bu paylaşımın altına yapılan yorumlarda ise Serengil'in photoshop yaptığı öne sürüldü. Kilo vermek için mide küçültme ameliyatı olan daha sonra Dumping sendromuna yakalanan Seren Serengil, zor günleri atlamaya çalışıyor. PHOTOSHOP MU, MAKYAJSIZ MI? 47 kiloya kadar düştükten sonra paylaştığı fotoğraflara yaptığı photoshoplarla sürekli gündeme oturan Seren Serengil, "Makyajsızım" dediği halini paylaştı. Ancak takipçileri Serengil'in makyajsız olduğuna inanmadı. Bazı kullanıcılar ise Serengil'in yine photoshopa başvurduğunu öne sürdü. "BU HALİMLE SEVEN BİRİ VAR" Sevgilisi Mustafa Tohma'nın çektiği fotoğrafı paylaşan Serengil, "Beni bu halimle (makyajsız) seven biri var fotoğrafı o çekti. Tedavi sürecim geçince daha sağlıklı kanlı canlı çekersin şimdilik böyle Tohma" dedi.
Bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden sunucu Seren Serengil, "makyajsızım" dediği fotoğrafını paylaştı.

Bu paylaşımın altına yapılan yorumlarda ise Serengil'in photoshop yaptığı öne sürüldü.

Kilo vermek için mide küçültme ameliyatı olan daha sonra Dumping sendromuna yakalanan Seren Serengil, zor günleri atlamaya çalışıyor.

PHOTOSHOP MU, MAKYAJSIZ MI?

47 kiloya kadar düştükten sonra paylaştığı fotoğraflara yaptığı photoshoplarla sürekli gündeme oturan Seren Serengil, "Makyajsızım" dediği halini paylaştı. Ancak takipçileri Serengil'in makyajsız olduğuna inanmadı. Bazı kullanıcılar ise Serengil'in yine photoshopa başvurduğunu öne sürdü.

"BU HALİMLE SEVEN BİRİ VAR"

Sevgilisi Mustafa Tohma'nın çektiği fotoğrafı paylaşan Serengil, "Beni bu halimle (makyajsız) seven biri var fotoğrafı o çekti. Tedavi sürecim geçince daha sağlıklı kanlı canlı çekersin şimdilik böyle Tohma" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.