Gündem Haber Girişi: 22.07.2021 - 16:57, Güncelleme: 22.07.2021 - 17:00

Sedat Peker'in eşinden açıklama

 

Sedat Peker'in eşinden açıklama

Yayınladığı videolar ve iddialarıyla Türkiye'nin gündemine oturan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, ailesiyle birlikte koronavirüse yakalanmıştı.
Yayınladığı videolar ve iddialarıyla Türkiye'nin gündemine oturan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, ailesiyle birlikte koronavirüse yakalanmıştı. Peker, hastalığının açıklanmasının ardından günler süren sessizliğini bozarak yeni paylaşımlarda bulundu. Bu açıklamanın ardından Sedat Peker'in eşinden de açıklama geldi  İşte Özge Peker'in o paylaşımı:  "Ailemizden önce Boğaçhan oldu. Biz ise aşı yaptırmıştık eşimle. Birinci doz aşıyı olduk ve ben halsizleştim o gün. O günden beri de ayağa kalkamadım. İlk başlarda aşının yan etkisi sanmıştım ama meğersem covid olmuşum. Şimdi ise eşime bulaştı ve onun ciğerinde de enfeksiyon görüldü. Şimdi ise kızım Mila. Mila biliyor hastalık kaptığını. Herkesi öpmek istiyor diye söylemek zorunda kaldım. Bu haksızlık diye diye söyleniyor şuanda. Biliyorsunuz Milayi, coronayla da kavga ediyor. Ne yazık ki oğlum Boğaçhandan sonra hepimiz ailecek Corona virüsüne yakalandığımız için bayramınızı da kutlayamadım. Zor bir hastalık süreci geçiriyoruz. Ama iyi olacağız inşallah Herkesin Bayramını kutluyorum. Geçmiş olsun dilekleriniz için de çok teşekkür ediyorum." şeklinde paylaşımda bulundu.
Yayınladığı videolar ve iddialarıyla Türkiye'nin gündemine oturan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, ailesiyle birlikte koronavirüse yakalanmıştı.

Yayınladığı videolar ve iddialarıyla Türkiye'nin gündemine oturan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, ailesiyle birlikte koronavirüse yakalanmıştı. Peker, hastalığının açıklanmasının ardından günler süren sessizliğini bozarak yeni paylaşımlarda bulundu.
Bu açıklamanın ardından Sedat Peker'in eşinden de açıklama geldi 

İşte Özge Peker'in o paylaşımı: 

"Ailemizden önce Boğaçhan oldu. Biz ise aşı yaptırmıştık eşimle. Birinci doz aşıyı olduk ve ben halsizleştim o gün. O günden beri de ayağa kalkamadım. İlk başlarda aşının yan etkisi sanmıştım ama meğersem covid olmuşum. Şimdi ise eşime bulaştı ve onun ciğerinde de enfeksiyon görüldü. Şimdi ise kızım Mila. Mila biliyor hastalık kaptığını. Herkesi öpmek istiyor diye söylemek zorunda kaldım. Bu haksızlık diye diye söyleniyor şuanda. Biliyorsunuz Milayi, coronayla da kavga ediyor. Ne yazık ki oğlum Boğaçhandan sonra hepimiz ailecek Corona virüsüne yakalandığımız için bayramınızı da kutlayamadım. Zor bir hastalık süreci geçiriyoruz. Ama iyi olacağız inşallah Herkesin Bayramını kutluyorum. Geçmiş olsun dilekleriniz için de çok teşekkür ediyorum." şeklinde paylaşımda bulundu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.