Gündem Haber Girişi: 05.08.2021 - 17:22, Güncelleme: 05.08.2021 - 17:29

Şanlıurfa'da 9 sağlık çalışanına şiddet

 

Şanlıurfa'da 9 sağlık çalışanına şiddet

Birecik Devlet Hastanesinde hasta yakınlarının da karıştığı kavgada, 9 sağlık çalışanı darp edildi.
Şanlıurfa'nın Birecik Devlet Hastanesi'nde hasta yakınları ile güvenlik görevlileri arasında kavga çıktı. Kavgada 9 sağlık çalışanı ile güvenlikçiler darp edildi. Sağlık Sen Şanlıurfa Şubesi Eski Başkanı Abdulkadir Yabir ise  sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, Birecik Devlet Hastanesi'nde görevli 9 sağlık çalışanın darp edildiğini söyledi. Sağlık terörü yaşandığını dile getiren Yabir, "Sağlıkta bir şiddet terörü daha. Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi'nde magandalar sağlık çalışanlarına saldırarak 9 sağlık çalışanını darp ettiler. Şiddetin son bulması için daha ne olmasını bekliyoruz" dedi.
Birecik Devlet Hastanesinde hasta yakınlarının da karıştığı kavgada, 9 sağlık çalışanı darp edildi.

Şanlıurfa'nın Birecik Devlet Hastanesi'nde hasta yakınları ile güvenlik görevlileri arasında kavga çıktı. Kavgada 9 sağlık çalışanı ile güvenlikçiler darp edildi.

Şanlıurfa Şubesi Eski Başkanı Abdulkadir Yabir" class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Sağlık Sen Şanlıurfa Şubesi Eski Başkanı Abdulkadir Yabir ise  sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, Birecik Devlet Hastanesi'nde görevli 9 sağlık çalışanın darp edildiğini söyledi.

Sağlık terörü yaşandığını dile getiren Yabir, "Sağlıkta bir şiddet terörü daha. Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi'nde magandalar sağlık çalışanlarına saldırarak 9 sağlık çalışanıdarp ettiler. Şiddetin son bulması için daha ne olmasını bekliyoruz" dedi.

Habere ifade bırak !
Haberle İlişkili Video
Video Galeride Aç
Video albümüne giderek videoya yorum yazabilir yada videoyu sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.