Magazin Haber Girişi: 01.01.2022 - 12:18, Güncelleme: 01.01.2022 - 14:26

Saklayacak ne var? Hadise başını yerden kaldırmadı

 

Saklayacak ne var? Hadise başını yerden kaldırmadı

31 Aralık gecesi Kıbrıs'ta konser veren Hadise, iş insanı aşkı Mehmet Dinçerler ile İstanbul Havalimanı’nda görüntülendi. Özel güvenlik eşliğinde yürüyen ikiliden Dinçerler gayet rahat tavırlar sergiledi. Hadise ise tam tersiydi...
Hadise geçen yazdan beri aşk yaşadığı iş insanı Mehmet Dinçerler ile önceki gün İstanbul Havalimanı’ndaydı. Çarşamba akşamı COVID-19 testi için gittikleri hastanede görüntülenmemek için güvenlik görevlilerini işten attırmakla tehdit edip ortalığı ayağa kaldıran ikili, bu kez daha sakindi. Şapka takan Hadie yüzünü saklamak için yine de elinden geleni yaptı. Popçunun ağzını bıçak açmadı. Ünlü çift, Ulus'ta basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynamıştı. İkiliyi hastaneden çıkarken görüntüleyen basın mensupları, güvenlik görevlilerinin, "Rica ediyoruz çekmeyin, yoksa işimizden olacağız. Şikayet edeceklermiş, burada çekmeyin” demesi üzerine uzaklaşmıştı. Hastane önünden ayrılan muhabirler, Ulus’ta çiftin aracını beklemişti. Kameraları fark eden Hadise ve Mehmet Dinçerler'in şöförü, kuralları hiçe sayarak kırmızı ışıkta geçmişti. Kuralları hiçe sayan çift, yoğun trafikten dolayı ilerleyemeyince Levent’te çevirmeye takılmıştı. Çevirmeden de hızlı geçmeye çalışan şoför, sonrasında durmak zorunda kalmıştı. Arabanın durması ile karşısında basın mensuplarını gören Mehmet Dinçlerler ile şarkıcı aşkı Hadise paniklemişti. Muhabirlere tek kelime dahil etmeyen çift, Hadise’nin İstinye’de bulunan evine gitmişti.  
31 Aralık gecesi Kıbrıs'ta konser veren Hadise, iş insanı aşkı Mehmet Dinçerler ile İstanbul Havalimanı’nda görüntülendi. Özel güvenlik eşliğinde yürüyen ikiliden Dinçerler gayet rahat tavırlar sergiledi. Hadise ise tam tersiydi...

Hadise geçen yazdan beri aşk yaşadığı iş insanı Mehmet Dinçerler ile önceki gün İstanbul Havalimanı’ndaydı.

Çarşamba akşamı COVID-19 testi için gittikleri hastanede görüntülenmemek için güvenlik görevlilerini işten attırmakla tehdit edip ortalığı ayağa kaldıran ikili, bu kez daha sakindi.

Şapka takan Hadie yüzünü saklamak için yine de elinden geleni yaptı. Popçunun ağzını bıçak açmadı.

Ünlü çift, Ulus'ta basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynamıştı. İkiliyi hastaneden çıkarken görüntüleyen basın mensupları, güvenlik görevlilerinin, "Rica ediyoruz çekmeyin, yoksa işimizden olacağız. Şikayet edeceklermiş, burada çekmeyin” demesi üzerine uzaklaşmıştı.

Hastane önünden ayrılan muhabirler, Ulus’ta çiftin aracını beklemişti. Kameraları fark eden Hadise ve Mehmet Dinçerler'in şöförü, kuralları hiçe sayarak kırmızı ışıkta geçmişti.

Kuralları hiçe sayan çift, yoğun trafikten dolayı ilerleyemeyince Levent’te çevirmeye takılmıştı. Çevirmeden de hızlı geçmeye çalışan şoför, sonrasında durmak zorunda kalmıştı.

Arabanın durması ile karşısında basın mensuplarını gören Mehmet Dinçlerler ile şarkıcı aşkı Hadise paniklemişti.

Muhabirlere tek kelime dahil etmeyen çift, Hadise’nin İstinye’de bulunan evine gitmişti.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.