Ekonomi Haber Girişi: 26.08.2021 - 16:32, Güncelleme: 26.08.2021 - 16:32

Özgür Ozan'ın yeni imajı

 

Özgür Ozan'ın yeni imajı

Saçını ve sakalını uzatan ünlü oyuncu Özgür Ozan, yeni imajını, "Bekliyoruz bakalım" notuyla Instagram'dan paylaştı. Ozan'ıın son görüntüsü sosyal medyada çok konuşuldu
Uzun yıllardır 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Hüsnü Çoban' karakterine hayat veren Özgür Ozan, imaj değiştirdi. Ali Demir ve Derin Deniz adında iki çocuğu olan Ozan, yeni projesi için objektif karşısına geçmeden önce saçını ve sakalını uzattı.   "BEKLİYORUZ BAKALIM" Uzattığı saçlarını toplayan ve tatilde bronzlaşan ünlü oyuncu, son halini de Instagram'dan paylaştı. 55 yaşındaki Özgür Ozan, 206 bin takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflara, "Bekliyoruz bakalım." notunu düştü. GENÇLEŞMİŞSİN" Takipçileri ise yeni stili ile dikkat çeken Ozan'ın paylaşımlarına, "Senin yaşın gittikçe geriye gidiyor", "Gençleşmişsin" ve "Çok yakışmış" gibi yorumlarda bulundu.
Saçını ve sakalını uzatan ünlü oyuncu Özgür Ozan, yeni imajını, "Bekliyoruz bakalım" notuyla Instagram'dan paylaştı. Ozan'ıın son görüntüsü sosyal medyada çok konuşuldu

Uzun yıllardır 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Hüsnü Çoban' karakterine hayat veren Özgür Ozan, imaj değiştirdi. Ali Demir ve Derin Deniz adında iki çocuğu olan Ozan, yeni projesi için objektif karşısına geçmeden önce saçını ve sakalını uzattı.

 

"BEKLİYORUZ BAKALIM"

Uzattığı saçlarını toplayan ve tatilde bronzlaşan ünlü oyuncu, son halini de Instagram'dan paylaştı. 55 yaşındaki Özgür Ozan, 206 bin takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflara, "Bekliyoruz bakalım." notunu düştü.

GENÇLEŞMİŞSİN"

Takipçileri ise yeni stili ile dikkat çeken Ozan'ın paylaşımlarına, "Senin yaşın gittikçe geriye gidiyor", "Gençleşmişsin" ve "Çok yakışmış" gibi yorumlarda bulundu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.