Yaşam Haber Girişi: 22.09.2021 - 13:06, Güncelleme: 22.09.2021 - 13:06

Ordu'da sağanak heyelanlara yol açtı

 

Ordu'da sağanak heyelanlara yol açtı

Ordu'nun Kabadüz ilçesinde sağanağın ardından heyelanlar meydana geldi. Toprak altında kalan bazı bahçelerde hasar oluştu.
Kabadüz ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle pek çok mahallede heyelan meydana geldi.  Yol kapandı Kurucuoğlu mevkisinde oluşan heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı. Yolun alt kısmındaki bahçelerde hasar oluştu. "Heyelan nedeniyle bahçeler zarar gördü" Heyelana ilişkin bilgi veren Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, "İlçede dün akşam başlayan ve aralıklarla devam eden sağanak olumsuzluklara neden oldu. Pek çok bölgede heyelan oluştu. Heyelan nedeniyle bahçeler zarar gördü. Kurucuoğlu mevkisindeki virajda meydane gelen heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı. Mevcut ana yola trafik akışı devam ediyor. Olumsuzlukların giderilmesi için çalışmalar sürüyor" dedi. 
Ordu'nun Kabadüz ilçesinde sağanağın ardından heyelanlar meydana geldi. Toprak altında kalan bazı bahçelerde hasar oluştu.

Kabadüz ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle pek çok mahallede heyelan meydana geldi. 

Yol kapandı

Kurucuoğlu mevkisinde oluşan heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı. Yolun alt kısmındaki bahçelerde hasar oluştu.

" Heyelan nedeniyle bahçeler zarar gördü"

Heyelana ilişkin bilgi veren Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, "İlçede dün akşam başlayan ve aralıklarla devam eden sağanak olumsuzluklara neden oldu. Pek çok bölgede heyelan oluştu. Heyelan nedeniyle bahçeler zarar gördü. Kurucuoğlu mevkisindeki virajda meydane gelen heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı. Mevcut ana yola trafik akışı devam ediyor. Olumsuzlukların giderilmesi için çalışmalar sürüyor" dedi. 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.