(Ulakçı) - Ulakçı Haber | Haber Girişi: 14.07.2021 - 02:04, Güncelleme: 14.07.2021 - 02:04

Müge Anlı ne zaman başlıyor

 

Müge Anlı ne zaman başlıyor

ATV 2021 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlıyor?
Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bir sezonu daha geride bıraktı. Gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla ekrana gelen program, birçok olayın aydınlatılmasına yardımcı oldu. Programın takipçileri ise 'Müge Anlı programı ne zaman başlayacak?' sorusunu yöneltiyor. Peki, Müge Anlı ne zaman başlıyor? 2021 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlıyor? ATV ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon yayın tarihi merak ediliyor. 2 Temmuz tarihinde sezon finali yapan programın yeni sezonu için Eylül ayı işaret ediliyor. Peki, Müge Anlı ne zaman başlıyor? 2021 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte detaylar haberimizde… MÜGE ANLI NE ZAMAN BAŞLIYOR? Sezon finalinde ekibiyle birlikte çok iyi sezon geçirdiklerinin altını çizen Müge Anlı, 2021 yılının Eylül ayında izleyicisiyle yeniden buluşacağının müjdeledi. Müge Anlı ile Tatlı Sert 14. Sezonu ile ATV ekranlarında olacak. MÜGE ANLI KİMDİR? Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası İhsan Anlı'dır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Televizyon hayatına magazin alanında başlayan Anlı, ilk olarak Kanal D Pazar Magazin programının sunuculuğunu ardından diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı programı yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir. Magazin alanındaki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır. Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.
ATV 2021 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlıyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bir sezonu daha geride bıraktı. Gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla ekrana gelen program, birçok olayın aydınlatılmasına yardımcı oldu. Programın takipçileri ise 'Müge Anlı programı ne zaman başlayacak?' sorusunu yöneltiyor. Peki, Müge Anlı ne zaman başlıyor? 2021 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlıyor?

ATV ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon yayın tarihi merak ediliyor. 2 Temmuz tarihinde sezon finali yapan programın yeni sezonu için Eylül ayı işaret ediliyor. Peki, Müge Anlı ne zaman başlıyor? 2021 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte detaylar haberimizde…

MÜGE ANLI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sezon finalinde ekibiyle birlikte çok iyi sezon geçirdiklerinin altını çizen Müge Anlı, 2021 yılının Eylül ayında izleyicisiyle yeniden buluşacağının müjdeledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 14. Sezonu ile ATV ekranlarında olacak.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası İhsan Anlı'dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Televizyon hayatına magazin alanında başlayan Anlı, ilk olarak Kanal D Pazar Magazin programının sunuculuğunu ardından diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı programı yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir. Magazin alanındaki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır. Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.