Kültür-Sanat Haber Girişi: 25.09.2021 - 09:59, Güncelleme: 25.09.2021 - 09:59

Mete Gazoz'dan ünlü yazara teşekkür!

 

Mete Gazoz'dan ünlü yazara teşekkür!

Mete Gazoz, son kitabı 'Okçu'nun Yolu'nu kendisine adayan Paulo Coelho'ya teşekkür etti.
Tokyo Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan milli okçu Mete Gazoz, yeni kitabı 'Okçu'nun Yolu'nu kendisine adayan Brezilyalı yazar Paulo Coelho'ya sosyal medya aracılığıyla teşekkür etti.   Twitter'da Coelho'nun kendisiyle ilgili mesajnı etiketleyen Gazoz, yayınladığı ingilizce videoda şunları söyledi: "Sevgili Paulo, senden bu sözleri duyduğuma çok sevindim. Gerçekten çok teşekkür ederim. Kitabı mümkün olan en kısa zamanda okuyacağım. Her şey gönlünce olsun." 'GERÇEK KAZANAN' Coelho da, Mete Gazoz'un teşekkürüne yanıt verdi: Gerçek kazanan. (A true winner!)  Brezilyalı yazar Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "O okçuluk dahisi, bu da benim okçuluk eserim. Bu kitabı Mete Gazoz'a adıyorum" ifadelerini kullandı. Paylaşımında Mete Gazoz'un ok attığı bir fotoğrafının önünde poz veren Coelho, Gazoz'a bir kitap imzalamıştı.   
Mete Gazoz, son kitabı 'Okçu'nun Yolu'nu kendisine adayan Paulo Coelho'ya teşekkür etti.

Tokyo Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan milli okçu Mete Gazoz, yeni kitabı 'Okçu'nun Yolu'nu kendisine adayan Brezilyalı yazar Paulo Coelho'ya sosyal medya aracılığıyla teşekkür etti.  

Twitter'da Coelho'nun kendisiyle ilgili mesajnı etiketleyen Gazoz, yayınladığı ingilizce videoda şunları söyledi: "Sevgili Paulo, senden bu sözleri duyduğuma çok sevindim. Gerçekten çok teşekkür ederim. Kitabı mümkün olan en kısa zamanda okuyacağım. Her şey gönlünce olsun."

'GERÇEK KAZANAN'
Coelho da, Mete Gazoz'un teşekkürüne yanıt verdi: Gerçek kazanan. (A true winner!) 

Brezilyalı yazar Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "O okçuluk dahisi, bu da benim okçuluk eserim. Bu kitabı Mete Gazoz'a adıyorum" ifadelerini kullandı. Paylaşımında Mete Gazoz'un ok attığı bir fotoğrafının önünde poz veren Coelho, Gazoz'a bir kitap imzalamıştı. 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.