Magazin Haber Girişi: 27.09.2021 - 09:06, Güncelleme: 27.09.2021 - 09:06

Melike Öcalan bikinili pozlarıyla olay oldu!

 

Melike Öcalan bikinili pozlarıyla olay oldu!

Bir dönem Vatan Şaşmaz ile Sabah Şekerleri isimli programın sunuculuğunu yapan Melike Öcalan, kusursuz fiziğiyle adeta kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Ünlü sunucu ekranları çok özlediğini söyledi.
Sabah Şekerleri sunucusu Melike Öcalan, adeta yıllara meydan okuyor. Türkiye'nin en genç sunucusu olarak 12 yaşında çocuk defileleri sunumu ile ekranlara merhaba diyen Öcalan 5 yıl önce ekranlara ara verme kararı almıştı. Melike Öcalan, paylaştığı bikinili pozlarıyla takipçilerinden tam not aldı. İşte o kareler... KİTAP HAZIRLIKLARI TAM GAZ DEVAM EDİYOR Pandemi dönemi boyunca da Bodrum'daki evine yerleşen Öcalan bu dönemde boş oturmayarak televizyon için yeni projeler üretirken, gelecekte yazacağı kitabının da taslaklarını hazırlamayı ihmal etmedi. Snob Magazin’de yer alan habere göre Bodrum Bardakçı koyundaki evinde yepyeni dostluklara imza atan başarılı sunucu Azka Otel'de kalan eski dostu İzel ile güzel bir ikili olmuşlar. Melike Öcalan, "Meğer ne kadar hasretmişiz aynı sektörde, aynı dili konuşup, yapıcı fikir alışverişi yapabileceğimiz dostluklara, bir baktık ki ben onun saçını, o benim makyajımı, ben onun şarkı seçimini, o benim fotoğraf çekimimi yapar hale gelmişiz. 2021 yazı bize birbirine çok faydalı bir dostluğun anahtarını hediye etti" dedi.
Bir dönem Vatan Şaşmaz ile Sabah Şekerleri isimli programın sunuculuğunu yapan Melike Öcalan, kusursuz fiziğiyle adeta kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Ünlü sunucu ekranları çok özlediğini söyledi.

Sabah Şekerleri sunucusu Melike Öcalan, adeta yıllara meydan okuyor. Türkiye'nin en genç sunucusu olarak 12 yaşında çocuk defileleri sunumu ile ekranlara merhaba diyen Öcalan 5 yıl önce ekranlara ara verme kararı almıştı.

Melike Öcalan, paylaştığı bikinili pozlarıyla takipçilerinden tam not aldı. İşte o kareler...

KİTAP HAZIRLIKLARI TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Pandemi dönemi boyunca da Bodrum'daki evine yerleşen Öcalan bu dönemde boş oturmayarak televizyon için yeni projeler üretirken, gelecekte yazacağı kitabının da taslaklarını hazırlamayı ihmal etmedi.

Snob Magazin’de yer alan habere göre Bodrum Bardakçı koyundaki evinde yepyeni dostluklara imza atan başarılı sunucu Azka Otel'de kalan eski dostu İzel ile güzel bir ikili olmuşlar.

Melike Öcalan, "Meğer ne kadar hasretmişiz aynı sektörde, aynı dili konuşup, yapıcı fikir alışverişi yapabileceğimiz dostluklara, bir baktık ki ben onun saçını, o benim makyajımı, ben onun şarkı seçimini, o benim fotoğraf çekimimi yapar hale gelmişiz. 2021 yazı bize birbirine çok faydalı bir dostluğun anahtarını hediye etti" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.