Gündem Haber Girişi: 21.11.2021 - 16:49, Güncelleme: 21.11.2021 - 16:49

Mehmet Metiner’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dilipak talebi

 

Mehmet Metiner’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dilipak talebi

Mehmet Metiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Abdurrahman Dilipak için ricada bulundu.
Yeni Şafak gazetesi yazarı Mehmet Metiner, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın ve AK Partililerin gazeteci Abdurrahman Dilipak hakkında açtığı davaları geri çekmesi ricasında bulundu. Metiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açtığı davaları çekmesi üzerinde Dilipak hakkındaki davaların da geri çekilmesi gerektiğini söyledi. Twitter’dan konuya dair açıklama yapan Mehmet Metiner, şu ifadeleri kullandı: “Reis’imden ve partimden ricamdır: Lütfen Abdurrahman Dilipak hakkında açılan davalar acilen geri çekilsin! Dilipak her şeye rağmen bizim değerimizdir. Kendi aramızda helalleşmeyi sağlayacak ahlaka ve olgunluğa sahip olduğumuzu gösterme günüdür.”
Mehmet Metiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Abdurrahman Dilipak için ricada bulundu.

Yeni Şafak gazetesi yazarı Mehmet Metiner, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın ve AK Partililerin gazeteci Abdurrahman Dilipak hakkında açtığı davaları geri çekmesi ricasında bulundu.

Metiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açtığı davaları çekmesi üzerinde Dilipak hakkındaki davaların da geri çekilmesi gerektiğini söyledi.

Twitter’dan konuya dair açıklama yapan Mehmet Metiner, şu ifadeleri kullandı:

“Reis’imden ve partimden ricamdır: Lütfen Abdurrahman Dilipak hakkında açılan davalar acilen geri çekilsin! Dilipak her şeye rağmen bizim değerimizdir. Kendi aramızda helalleşmeyi sağlayacak ahlaka ve olgunluğa sahip olduğumuzu gösterme günüdür.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.