Haber Girişi: 01.07.2021 - 04:21, Güncelleme: 01.07.2021 - 04:21

Megastar Tarkan Elmalı davası sonrası yaşananlara açtı ağzını yumdu gözünü!

 

Megastar Tarkan Elmalı davası sonrası yaşananlara açtı ağzını yumdu gözünü!

Elini taşın altına sokmaya hazır
Megastar Tarkan, Antalya'da iki çocuğun istismar edilmesiyle ilgili davada sanıkların serbest bırakılmasına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından uzun bir yazı paylaşan Tarkan, olaydan dolayı sarsıldığını ve üzerine düşen neyse yapmaya hazır olduğunu duyurdu. Bazı kişiler anneyi ahlaksız olmakla suçlarken, bazı psikologlar da annenin bu davranışının ileride çocukların cinsel hayatlarında yaşayabilecekleri muhtemel sorunların önünde geçtiğini ileri sürerek anneye destek verdi. Tüm Türkiye'yi derinden sarsan Elmalı davasıyla ilgili tepkiler çığ gibi. Sosyal medya platformunda skandal olayla ilgili #Elmalıdavası hashtagiyle milyonlarca paylaşım yapıldı. Sanat, siyaset ve spor dünyası da gerek Instagram gerek Twitter'da olaya tepki gösterdi. Megastar Tarkan iki kardeşin maruz bırakıldıkları cinsel istismarıyla ilgili davaya ilişkin yaptığı paylaşımda adeta isyan bayrağını çekti. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Tarkan, "Bunlar her zamanki altı boş laflar, vaatler. Bu kaçıncı takipsiz kalan dava ve kaçıncı cezası verilmeyen, serbest bırakılan sapıklar" yorumunu yaptı. Tarkan, "Yetkili merciler acilen harekete geçmeli ve bu ayıbımızın önüne geçmek için hemen gereği neyse yapmalı" açıklamasında bulundu. Ünlü şarkıcı, "Her geçen gün bir çocuğun daha çocukluğu, safiyeti, hayatı, geleceği elinden alınıyor. Ben de bu ülkenin bir bireyi olarak bu utanç verici konunun çözülmesi için ne gerekirse yapmaya hazırım" diye ekledi.
Elini taşın altına sokmaya hazır

Megastar Tarkan, Antalya'da iki çocuğun istismar edilmesiyle ilgili davada sanıkların serbest bırakılmasına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından uzun bir yazı paylaşan Tarkan, olaydan dolayı sarsıldığını ve üzerine düşen neyse yapmaya hazır olduğunu duyurdu.

Bazı kişiler anneyi ahlaksız olmakla suçlarken, bazı psikologlar da annenin bu davranışının ileride çocukların cinsel hayatlarında yaşayabilecekleri muhtemel sorunların önünde geçtiğini ileri sürerek anneye destek verdi.

Tüm Türkiye'yi derinden sarsan Elmalı davasıyla ilgili tepkiler çığ gibi. Sosyal medya platformunda skandal olayla ilgili #Elmalıdavası hashtagiyle milyonlarca paylaşım yapıldı.

Sanat, siyaset ve spor dünyası da gerek Instagram gerek Twitter'da olaya tepki gösterdi. Megastar Tarkan iki kardeşin maruz bırakıldıkları cinsel istismarıyla ilgili davaya ilişkin yaptığı paylaşımda adeta isyan bayrağını çekti.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Tarkan, "Bunlar her zamanki altı boş laflar, vaatler. Bu kaçıncı takipsiz kalan dava ve kaçıncı cezası verilmeyen, serbest bırakılan sapıklar" yorumunu yaptı.

Tarkan, "Yetkili merciler acilen harekete geçmeli ve bu ayıbımızın önüne geçmek için hemen gereği neyse yapmalı" açıklamasında bulundu.

Ünlü şarkıcı, "Her geçen gün bir çocuğun daha çocukluğu, safiyeti, hayatı, geleceği elinden alınıyor. Ben de bu ülkenin bir bireyi olarak bu utanç verici konunun çözülmesi için ne gerekirse yapmaya hazırım" diye ekledi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.