Gündem Haber Girişi: 04.08.2021 - 15:55, Güncelleme: 05.08.2021 - 17:02

Marmaris'te Golden Key Otel vatandaşların kaçış yolunu kapattı

 

Marmaris'te Golden Key Otel vatandaşların kaçış yolunu kapattı

Vatandaşlar isyan etti...
Dün, Marmaris, Hisarönü'nde iki boğaz arasında yangın mücadelesi verildi. Altınkum, Huzur Sokağı Çıkmazı'nda vatandaşlar toplanarak itfaiyenin ve orman ekiplerinin girmekte zorlandığı, araç tutuşunda kaçış olmadığından, Golden Key Otel tarafından kapatıldığını fark etti. Halkın geçişi için kapı açılmayınca vatandaş isyan ederek patika yolun açılmasını istedi.  Olay yerinde bulunan uzman itfaiye çalışanları, bu noktanın açılarak bu noktanın açılarak itfaiye geçişi ve tahliye noktası olması gerektiğini ifade etti. Toplumun hayatını hiçe sayacak kadar gözü kararan Golden Key Otel'in müdiresi, kararın işletme sahibi tarafından verildiğini belirterek vatandaşın mağdur olmasına sebep oldu. Otelin bu tutumuna tepki gösteren vatandaşlardan biri, "Hala bencilce orman kanunu uygulayan, insanların yaşam haklarını hiçe sayan bu zihniyetteki insanlar, yanan iki vadi arasında kalmış  cayır cayır yanan masum canların çığlıklarına, köylülerin hayati tehlikelerine kulaklarını tıkamış ve malesef ki tüm bunlar bu insanlara bir ders verememiş ve kalplerini yumuşatamamış" ifadelerini kullandı.
Vatandaşlar isyan etti...

Dün, Marmaris, Hisarönü'nde iki boğaz arasında yangın mücadelesi verildi. Altınkum, Huzur Sokağı Çıkmazı'nda vatandaşlar toplanarak itfaiyenin ve orman ekiplerinin girmekte zorlandığı, araç tutuşunda kaçış olmadığından, Golden Key Otel tarafından kapatıldığını fark etti.

Halkın geçişi için kapı açılmayınca vatandaş isyan ederek patika yolun açılmasını istedi. 

Olay yerinde bulunan uzman itfaiye çalışanları, bu noktanın açılarak bu noktanın açılarak itfaiye geçişi ve tahliye noktası olması gerektiğini ifade etti.

Toplumun hayatını hiçe sayacak kadar gözü kararan Golden Key Otel'in müdiresi, kararın işletme sahibi tarafından verildiğini belirterek vatandaşın mağdur olmasına sebep oldu.

Otelin bu tutumuna tepki gösteren vatandaşlardan biri, "Hala bencilce orman kanunu uygulayan, insanların yaşam haklarını hiçe sayan bu zihniyetteki insanlar, yanan iki vadi arasında kalmış  cayır cayır yanan masum canların çığlıklarına, köylülerin hayati tehlikelerine kulaklarını tıkamış ve malesef ki tüm bunlar bu insanlara bir ders verememiş ve kalplerini yumuşatamamış" ifadelerini kullandı.

Habere ifade bırak !
Haberle İlişkili Video
Video Galeride Aç
Video albümüne giderek videoya yorum yazabilir yada videoyu sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.