Asayiş Haber Girişi: 10.09.2021 - 09:46, Güncelleme: 10.09.2021 - 09:46

Mardin'de operasyon; Sokağa çıkma yasağı ilan edildi

 

Mardin'de operasyon; Sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Mardin'de bir polisin yaralandığı bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı
Mardin Artuklu'da bir polisin yaralanmasının ardından bölgede operasyon başlarken Valilik sokağa çıkma yasağı ilan etti. Mardin Valiliği, 05:00 itibari ile bölgedeki operasyonların sona erene kadar Mardin'in Artuklu İlçesi; Yardere Mahallesi ve Mezraları sınırlı olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Valilikten yapılan açıklamaya göre, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunun ilgili maddeleri gereğince bugün saat 05.00 itibarıyla bölgedeki operasyonların sona ermesine kadar Artuklu ilçesinin Yardere Mahallesi ve mezraları sınırlı olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Açıklamada, söz konusu yasağa vatandaşların uymasının can ve mal güvenlikleri açısından önemli olduğu belirtildi.
Mardin'de bir polisin yaralandığı bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı

Mardin Artuklu'da bir polisin yaralanmasının ardından bölgede operasyon başlarken Valilik sokağa çıkma yasağı ilan etti.

Mardin Valiliği, 05:00 itibari ile bölgedeki operasyonların sona erene kadar Mardin'in Artuklu İlçesi; Yardere Mahallesi ve Mezraları sınırlı olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunun ilgili maddeleri gereğince bugün saat 05.00 itibarıyla bölgedeki operasyonların sona ermesine kadar Artuklu ilçesinin Yardere Mahallesi ve mezraları sınırlı olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Açıklamada, söz konusu yasağa vatandaşların uymasının can ve mal güvenlikleri açısından önemli olduğu belirtildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.