Magazin Haber Girişi: 16.11.2021 - 12:47, Güncelleme: 16.11.2021 - 12:47

Mabel Matiz kız arkadaşıyla kameralara yakalandı

 

Mabel Matiz kız arkadaşıyla kameralara yakalandı

Cihangir'de yeni kız arkadaşıyla magazin muhabirlerine yakalanan Mabel Matiz, çok utandığını söyledi.
Magazin gündeminin öne çıkan isimlerinden biri olan Mabel Matiz gecelerde.. Ünlü şarkıcı, yeni sevgilisiyle birlikte görüntülendi. Cihangir'de kameraları karşılarında görünce bir anda şaşıran Mabel Matiz ve sevgilisi, akşam yürüyüşüne çıktıklarını söyledi. "ÇEKMESEYDİNİZ İYİ OLURDU" Sevgilisiyle birlikte kameralara yakalandığı için utandığını ifade eden 36 yaşındaki şarkıcı Matiz, "Arkadaşlar çekmeseydiniz iyi olurdu" dedi. Magazin muhabirleriyle kısa süre sohbet eden ikili, ardından yürüyüşüne devam etti. Bilindiği üzere Mabel Matiz'in cinsel yönelimi hakkında farklı iddialar magazin gündeminde zaman zaman yer alıyordu. Matiz'in sevgilisiyle görüntülenmesi bu iddialara da cevap niteliğinde.          
Cihangir'de yeni kız arkadaşıyla magazin muhabirlerine yakalanan Mabel Matiz, çok utandığını söyledi.

Magazin gündeminin öne çıkan isimlerinden biri olan Mabel Matiz gecelerde..

Ünlü şarkıcı, yeni sevgilisiyle birlikte görüntülendi.

Cihangir'de kameraları karşılarında görünce bir anda şaşıran Mabel Matiz ve sevgilisi, akşam yürüyüşüne çıktıklarını söyledi.

"ÇEKMESEYDİNİZ İYİ OLURDU"

Sevgilisiyle birlikte kameralara yakalandığı için utandığını ifade eden 36 yaşındaki şarkıcı Matiz, "Arkadaşlar çekmeseydiniz iyi olurdu" dedi.

Magazin muhabirleriyle kısa süre sohbet eden ikili, ardından yürüyüşüne devam etti.

Bilindiği üzere Mabel Matiz'in cinsel yönelimi hakkında farklı iddialar magazin gündeminde zaman zaman yer alıyordu.

Matiz'in sevgilisiyle görüntülenmesi bu iddialara da cevap niteliğinde.

 

Mabel Matiz kız arkadaşıyla kameralara yakalandı #1"> <a href=Mabel Matiz kız arkadaşıyla kameralara yakalandı #1" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/11/16/mabel-matiz_7104.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

 

Mabel Matiz kız arkadaşıyla kameralara yakalandı #2"> <a href=Mabel Matiz kız arkadaşıyla kameralara yakalandı #2" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/11/16/mabel-matiz_4312.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.