Magazin Haber Girişi: 22.11.2021 - 11:25, Güncelleme: 22.11.2021 - 11:25

Kibariye’nin kuaförü konuştu: Hem tehdit ediyor hem paramızı ödemiyor

 

Kibariye’nin kuaförü konuştu: Hem tehdit ediyor hem paramızı ödemiyor

Kaynak saç ücretini ödemediği iddialarını kabul etmeyen Kibariye’nin “Herkes haddini bilecek” açıklamalarına işletme sahibi Kıran, “Bizi hem tehdit ediyor hem de paramızı ödemiyor” yanıtını verdi.
Kadıköy’de, geçtiğimiz ay bir kuaföre giderek kaynak saç yaptıran sanatçı Kibariye’nin hizmet bedeli olan 4 bin 200 lirayı ödemediği iddiaları sonrası işletme sahibi Kemal Kıran, duruma tepki göstererek ücretin ödenmesini talep etmişti. Sahne aldığı konserde konuşan Kibariye ise, “45 senedir sesimle bir yerlere geldim, insanları dolandırarak değil. Kul hakkına girmedim. Yapmadığım bir şeyi bana kimse yaptı diyemez. Çoluğum çocuğum var benim. Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildiririm.” diyerek iddiaları reddetti. “ŞİKAYETÇİ OLACAĞIZ” Sanatçı Kibariye’nin açıklamaları sonrası kuaför salonu işletmecisi Kemal Kıran ise ödeme yapılmadığını, konuyu mahkemeye taşıyacağını belirterek şu açıklamalarda bulundu: “Kibariye Hanım aylar sonra bir açıklama yapıyor. Bize ödeme yaptığını söylüyor. Madem ortada bir ödeme var, dekontunu göstersin. Bizim kendisinin sanatına karşı bir saygımız var ancak bize tehditkar bir şekilde ‘Hadlerini bildiririm’ tarzında kelimeler kullanıyor. Bizim paramızı versin. Biz zaten haddimizi biliriz. Biz konuyla ilgili kendisinden şikayetçi olacağız. Bizi hem tehdit ediyor hem de paramızı ödemiyor. Kibariye Hanım’ın eşi ve medya danışmanı zaten ödeme yapmadıklarını kabul ediyor.”
Kaynak saç ücretini ödemediği iddialarını kabul etmeyen Kibariye’nin “Herkes haddini bilecek” açıklamalarına işletme sahibi Kıran, “Bizi hem tehdit ediyor hem de paramızı ödemiyor” yanıtını verdi.

Kadıköy’de, geçtiğimiz ay bir kuaföre giderek kaynak saç yaptıran sanatçı Kibariye’nin hizmet bedeli olan 4 bin 200 lirayı ödemediği iddiaları sonrası işletme sahibi Kemal Kıran, duruma tepki göstererek ücretin ödenmesini talep etmişti.

Sahne aldığı konserde konuşan Kibariye ise, “45 senedir sesimle bir yerlere geldim, insanları dolandırarak değil. Kul hakkına girmedim. Yapmadığım bir şeyi bana kimse yaptı diyemez. Çoluğum çocuğum var benim. Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildiririm.” diyerek iddiaları reddetti.

“ŞİKAYETÇİ OLACAĞIZ”

Sanatçı Kibariye’nin açıklamaları sonrası kuaför salonu işletmecisi Kemal Kıran ise ödeme yapılmadığını, konuyu mahkemeye taşıyacağını belirterek şu açıklamalarda bulundu:

Kibariye Hanım aylar sonra bir açıklama yapıyor. Bize ödeme yaptığını söylüyor. Madem ortada bir ödeme var, dekontunu göstersin. Bizim kendisinin sanatına karşı bir saygımız var ancak bize tehditkar bir şekilde ‘Hadlerini bildiririm’ tarzında kelimeler kullanıyor. Bizim paramızı versin. Biz zaten haddimizi biliriz. Biz konuyla ilgili kendisinden şikayetçi olacağız. Bizi hem tehdit ediyor hem de paramızı ödemiyor. Kibariye Hanım’ın eşi ve medya danışmanı zaten ödeme yapmadıklarını kabul ediyor.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.