Siyaset Haber Girişi: 13.01.2022 - 15:22, Güncelleme: 13.01.2022 - 15:22

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan özeleştiri: Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz

 

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan özeleştiri: Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Partisine ve kendisine dair özeleştiride bulunan Kılıçdaroğlu, ”Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz. Hatamız oldu, yanlışımız oldu. Onları telafi etmeye çalışıyoruz” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Zonguldak’ta kanaat önderleri, muhtarlar ve STK buluşmaları toplantısı düzenledi. Toplantıda önemli açıklamalarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, “Gerçekten de 84 milyon kenetlenmek isteniyorsa, evlerinde huzur içerisinde yaşansın düşünülüyorsa ezenin ve ezilenin olmadığı, barışın olduğu, huzurun olduğu, sevginin olduğu bir Türkiye’yi inşa etmeliyiz” ifadelerini kullandı. Son yıllarda CHP’nin büyük bir değişim yaşadığını belirten Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşlara, “Hangi soruyu sormak istiyorsanız rahatlıkla sorun” ifadelerini kullandı. “BİZ DE SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK DEĞİLİZ” Partisine ve kendisine dair özeleştiride bulunan Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin kavgaya değil helalleşmeye ihtiyacı var. Bıktık artık kavgadan. Bizim de yanlışlarımız oldu onu da ifade edeyim. Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz. Hatamız oldu, yanlışımız oldu. Onları telafi etmeye çalışıyoruz. Şunu da rahatlıkla söyleyebilirim. Son 10 yılda en büyük değişimi yaşayan parti CHP’dir” dedi. Kılıçdaroğlu, “Kimin derdi varsa onlarla dertleşiriz. Çözümlerimiz varsa kendimiz oturup biz bunu çözdük demeyiz. Liyakatli birini çağırırız. Yanlış mı doğru mu yapıyoruz diye bunları bir şekilde masaya yatırıyoruz. Bir şeyden emin olmanızı isterim. Soracağınız her soruya büyük bir samimiyetle cevap vereceğim. Alttan alayım, top çevireyim, sorundan nasıl kaçarım yok öyle bir şey. Samimi bir şekilde sizlerle düşüncelerimi paylaşacağım. Madem sorunumuz var. Beraber çözeceğiz. Türkiye’nin hızla büyümeye, hızla kalkınmaya, istihdama ihtiyacı var. Türkiye bunları kesinlikle yapar. En geç altı ay içerisinde bütün çarklar dönecektir. Güven vereceksiniz topluma. Şu anda yaşanan büyük bir güvensizlik var. Beraber Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.  
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Partisine ve kendisine dair özeleştiride bulunan Kılıçdaroğlu, ”Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz. Hatamız oldu, yanlışımız oldu. Onları telafi etmeye çalışıyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Zonguldak’ta kanaat önderleri, muhtarlar ve STK buluşmaları toplantısı düzenledi. Toplantıda önemli açıklamalarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, “Gerçekten de 84 milyon kenetlenmek isteniyorsa, evlerinde huzur içerisinde yaşansın düşünülüyorsa ezenin ve ezilenin olmadığı, barışın olduğu, huzurun olduğu, sevginin olduğu bir Türkiye’yi inşa etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Son yıllarda CHP’nin büyük bir değişim yaşadığını belirten Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşlara, “Hangi soruyu sormak istiyorsanız rahatlıkla sorun” ifadelerini kullandı.

“BİZ DE SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK DEĞİLİZ”

Partisine ve kendisine dair özeleştiride bulunan Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin kavgaya değil helalleşmeye ihtiyacı var. Bıktık artık kavgadan. Bizim de yanlışlarımız oldu onu da ifade edeyim. Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz. Hatamız oldu, yanlışımız oldu. Onları telafi etmeye çalışıyoruz. Şunu da rahatlıkla söyleyebilirim. Son 10 yılda en büyük değişimi yaşayan parti CHP’dir” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Kimin derdi varsa onlarla dertleşiriz. Çözümlerimiz varsa kendimiz oturup biz bunu çözdük demeyiz. Liyakatli birini çağırırız. Yanlış mı doğru mu yapıyoruz diye bunları bir şekilde masaya yatırıyoruz. Bir şeyden emin olmanızı isterim. Soracağınız her soruya büyük bir samimiyetle cevap vereceğim. Alttan alayım, top çevireyim, sorundan nasıl kaçarım yok öyle bir şey. Samimi bir şekilde sizlerle düşüncelerimi paylaşacağım. Madem sorunumuz var. Beraber çözeceğiz. Türkiye’nin hızla büyümeye, hızla kalkınmaya, istihdama ihtiyacı var. Türkiye bunları kesinlikle yapar. En geç altı ay içerisinde bütün çarklar dönecektir. Güven vereceksiniz topluma. Şu anda yaşanan büyük bir güvensizlik var. Beraber Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.