Gündem Haber Girişi: 25.11.2021 - 11:23, Güncelleme: 25.11.2021 - 11:23

Kadıköy metrosunda bıçakla tehdit edilen kadın konuştu

 

Kadıköy metrosunda bıçakla tehdit edilen kadın konuştu

Kadıköy- Tavşantepe metrosunda zor anlar yaşayan genç kadın Senanur Damgacı, olayın çıkış sebebini ve yaşadıklarını anlattı.
İstanbul Kadıköy-Tavşantepe metrosunda E.Y isimli saldırgan, bilinmeyen bir nedenle tartıştığı Senanur Damgacı'ya bıçak çekerek üzerine yürümüştü. E.Y. isimli şüpheli gece saat 02.30 sıralarında polis ekiplerince yakalandı. 20 SUÇ KAYDI VAR E.Y.'nin kullanmak için uyuşturucu madde bulundurma, uyuşturucu madde ticareti, kasten yaralama, tehdit hakaret, kişi hürriyetinden yoksun kılma, mala zarar verme suçlarından toplamda 20 adet suç kaydı olduğu ortaya çıktı. "CİLT SORUNU YÜZÜNDEN MASKESİNİ İNDİREN KADINA HAKARET ETTİĞİNİ DUYUNCA UYARDIM" Öte yandan annesiyle birlikte metroda bıçaklı şahsın saldırısına uğrayan Senanur Damgacı yaşanan olayla ilgili açıklamalarda bulundu. "Metroda bir kadın cilt rahatsızlığı nedeniyle maskesini biraz aşağı indirme zorunda kaldı. Saldırgan şahıs, kadına hakaret ederek söylenmeye başladı. Karşısındaki kadın cevap vermedikçe adam daha fazla üzerine gitmeye başladı. Biz de saldırgan kişiye kadının üzerine gitmemesi konusunda uyardık. Sonrasında olay bize döndü. "BIÇAKLA ÜZERİME YÜRÜDÜ" Bıçak çıkartarak üzerimize yürüdü. Metrodaki vatandaşlar araya girmeye çalıştı. Ama saldırgan durmak bilmedi. Ayrıca vatandaşlar araya girmeye çalışırken metronun güvenlik birimleri konuya müdahale etmedi. Biz onlardan da şikayetçiyiz. "TEKVANDOCUYUM AMA KORKTUM" Tekvandocuyum, kendime güvendim ama o sırada çok korktuk." diye konuştu.
Kadıköy- Tavşantepe metrosunda zor anlar yaşayan genç kadın Senanur Damgacı, olayın çıkış sebebini ve yaşadıklarını anlattı.

İstanbul Kadıköy- Tavşantepe metrosunda E.Y isimli saldırgan, bilinmeyen bir nedenle tartıştığı Senanur Damgacı'ya bıçak çekerek üzerine yürümüştü.

E.Y. isimli şüpheli gece saat 02.30 sıralarında polis ekiplerince yakalandı.

20 SUÇ KAYDI VAR

E.Y.'nin kullanmak için uyuşturucu madde bulundurma, uyuşturucu madde ticareti, kasten yaralama, tehdit hakaret, kişi hürriyetinden yoksun kılma, mala zarar verme suçlarından toplamda 20 adet suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

"CİLT SORUNU YÜZÜNDEN MASKESİNİ İNDİREN KADINA HAKARET ETTİĞİNİ DUYUNCA UYARDIM"

Öte yandan annesiyle birlikte metroda bıçaklı şahsın saldırısına uğrayan Senanur Damgacı yaşanan olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

"Metroda bir kadın cilt rahatsızlığı nedeniyle maskesini biraz aşağı indirme zorunda kaldı. Saldırgan şahıs, kadına hakaret ederek söylenmeye başladı. Karşısındaki kadın cevap vermedikçe adam daha fazla üzerine gitmeye başladı. Biz de saldırgan kişiye kadının üzerine gitmemesi konusunda uyardık. Sonrasında olay bize döndü.

"BIÇAKLA ÜZERİME YÜRÜDÜ"

Bıçak çıkartarak üzerimize yürüdü. Metrodaki vatandaşlar araya girmeye çalıştı. Ama saldırgan durmak bilmedi. Ayrıca vatandaşlar araya girmeye çalışırken metronun güvenlik birimleri konuya müdahale etmedi. Biz onlardan da şikayetçiyiz.

"TEKVANDOCUYUM AMA KORKTUM"

Tekvandocuyum, kendime güvendim ama o sırada çok korktuk." diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.