Asayiş Haber Girişi: 24.08.2021 - 15:51, Güncelleme: 24.08.2021 - 16:39

İstanbul'da sanayi sitesinde bina çöktü

 

İstanbul'da sanayi sitesinde bina çöktü

İkitelli Masko Sanayii sitesi içerisinde tek katlı bir dükkanda henüz belirlenmeyen bir nedenle çökme meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.
İkitelli'de bir iş yerinde meydana gelen çökme nedeniyle olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Alınan bilgiye göre, Masko Mobilyacılar Sitesi A Blok'ta bulunan bir iş yerinde çökme meydana geldi. İhbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. YANDAKİ İNŞAATIN TEMEL KAZISI NEDENİYLE ÇÖKMÜŞ OLABİLİR İçinde asma kat bulunan mobilya mağazasının yandaki inşaatın temel kazısı nedeniyle çöktüğü sanılıyor. SESLER GELİNCE MAĞAZADAKİLER DIŞARI KAÇTI Mağazadan sesler gelmesi üzerine içeridekilerin dışarı çıktığı, enkazda kimsenin kalmadığı belirtiliyor. Olay yerine çok sayıda iftaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı. İtfaiye ekipleri de enkazda kimse olup olmadığını araştırıyor. "YARALI VE CAN KAYBI YOK" İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada ise şunlar kaydedildi: "Bugün saat 15.15’te alınan bir ihbarda, Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi MASKO Mobilyacılar Sitesi’nde tek katlı bir mobilya atölyesinin çatısının çöktüğü bildirilmiştir. Olay yerine ivedilikle AFAD, itfaiye, güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edilerek çevrede gerekli güvenlik önlemleri alınmış olup çalışmalar devam etmektedir. Alınan ilk bilgilere göre olayda yaralı ve can kaybımız bulunmamaktadır.''
İkitelli Masko Sanayii sitesi içerisinde tek katlı bir dükkanda henüz belirlenmeyen bir nedenle çökme meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.

İkitelli'de bir iş yerinde meydana gelen çökme nedeniyle olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Alınan bilgiye göre, Masko Mobilyacılar Sitesi A Blok'ta bulunan bir iş yerinde çökme meydana geldi.

İhbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

YANDAKİ İNŞAATIN TEMEL KAZISI NEDENİYLE ÇÖKMÜŞ OLABİLİR

İçinde asma kat bulunan mobilya mağazasının yandaki inşaatın temel kazısı nedeniyle çöktüğü sanılıyor.

SESLER GELİNCE MAĞAZADAKİLER DIŞARI KAÇTI

Mağazadan sesler gelmesi üzerine içeridekilerin dışarı çıktığı, enkazda kimsenin kalmadığı belirtiliyor.

Olay yerine çok sayıda iftaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı. İtfaiye ekipleri de enkazda kimse olup olmadığını araştırıyor.

"YARALI VE CAN KAYBI YOK"

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada ise şunlar kaydedildi:

"Bugün saat 15.15’te alınan bir ihbarda, Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi MASKO Mobilyacılar Sitesi’nde tek katlı bir mobilya atölyesinin çatısının çöktüğü bildirilmiştir. Olay yerine ivedilikle AFAD, itfaiye, güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edilerek çevrede gerekli güvenlik önlemleri alınmış olup çalışmalar devam etmektedir. Alınan ilk bilgilere göre olayda yaralı ve can kaybımız bulunmamaktadır.''

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.