Haber Girişi: 14.07.2021 - 16:16, Güncelleme: 15.07.2021 - 03:02

İlker Kaleli Eski Aşkı Burçin Terzioğlu'nu Takip Etmeyi Bıraktı!

 

İlker Kaleli Eski Aşkı Burçin Terzioğlu'nu Takip Etmeyi Bıraktı!

Ayrılığa rağmen birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip eden ikiliden Sıla Gencoğlu ile aşk yaşayan İlker Kaleli, eski sevgilisini takip listesinden çıkardı.
Ocak ayında şef Hazer Amani'den boşanan şarkıcı Sıla, iki ay önce ünlü oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu. Sürpriz birlikteliğinin yankıları sürerken, şaşırtan bir gelişme yaşandı. Kaleli, üç yıl önce yollarını ayırdığı eski aşkı Burçin Terzioğlu'nu sosyal medya hesabından sildi. Spor eğitmeni olan Umut Duygu ile aşk yaşayan Terzioğlu ise Kaleli'yi takip etmeye devam ediyor. TEK SEFERDE SİLDİ 'Poyraz Karayel' dizisinde başrolleri paylaşan İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu ise 3.5 yıllık beraberliklerini bitirdikten sonra arkadaş kaldıkları için Instagram'dan birbirini takip etmeye devam etmişti. Ancak Kaleli, geçtiğimiz gün eski sevgilisini takibi bıraktı. 'DOST KALDIK' Burçin Terzioğlu, 'Poyraz Karayel' dizisinde tanıştıktan sonra 3,5 yıl aşk yaşadığı eski aşkı İlker Kaleli ile ilgili sorulara, 'İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok' şeklinde yanıt vermişti. 41 yaşındaki ünlü oyuncu, şimdilerde spor eğitmeni olan Umut Duygu ile birliktelik yaşıyor. AŞKINI İLAN ETMİŞTİ Bir süredir aşk iddiaları karşısında sessiz kalan Sıla ile İlker Kaleli, Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini ilan etmişti. Kaleli, sevgilisiyle fotoğrafını, 'Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere...' notuyla paylaşmıştı. Ancak Kaleli, geçtiğimiz gün eski sevgilisini takibi bıraktı.
Ayrılığa rağmen birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip eden ikiliden Sıla Gencoğlu ile aşk yaşayan İlker Kaleli, eski sevgilisini takip listesinden çıkardı.

Ocak ayında şef Hazer Amani'den boşanan şarkıcı Sıla, iki ay önce ünlü oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu. Sürpriz birlikteliğinin yankıları sürerken, şaşırtan bir gelişme yaşandı. Kaleli, üç yıl önce yollarını ayırdığı eski aşkı Burçin Terzioğlu'nu sosyal medya hesabından sildi. Spor eğitmeni olan Umut Duygu ile aşk yaşayan Terzioğlu ise Kaleli'yi takip etmeye devam ediyor.

TEK SEFERDE SİLDİ

'Poyraz Karayel' dizisinde başrolleri paylaşan İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu ise 3.5 yıllık beraberliklerini bitirdikten sonra arkadaş kaldıkları için Instagram'dan birbirini takip etmeye devam etmişti. Ancak Kaleli, geçtiğimiz gün eski sevgilisini takibi bıraktı.

'DOST KALDIK'

Burçin Terzioğlu, 'Poyraz Karayel' dizisinde tanıştıktan sonra 3,5 yıl aşk yaşadığı eski aşkı İlker Kaleli ile ilgili sorulara, 'İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok' şeklinde yanıt vermişti. 41 yaşındaki ünlü oyuncu, şimdilerde spor eğitmeni olan Umut Duygu ile birliktelik yaşıyor.

AŞKINI İLAN ETMİŞTİ

Bir süredir aşk iddiaları karşısında sessiz kalan Sıla ile İlker Kaleli, Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini ilan etmişti. Kaleli, sevgilisiyle fotoğrafını, 'Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere...' notuyla paylaşmıştı.

Ancak Kaleli, geçtiğimiz gün eski sevgilisini takibi bıraktı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.