Magazin Haber Girişi: 21.10.2021 - 19:16, Güncelleme: 21.10.2021 - 19:16

İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya ayrıldı mı?

 

İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya ayrıldı mı?

Yaklaşık 10 aydır Gülçin Karakaya ile birlikte olan İbrahim Tatlıses'in ilişkisini noktaladığı iddia edildi. Konuşulanlara göre; Ünlü sanatçı, kısa bir süre sonra da yeni bir aşka yelken açtı
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, daha önce 'asistanım' dediği Gülçin Karakaya ile aşk yaşamaya başlamıştı. Tatlıses, ardından da sevgilisiyle evlendiği söylemiş, daha sonra konunun yanlış anlaşıldığını söyleyerek geri adım atmıştı. "Resmi nikah yok, bizimki gönül evliliği" diyen Tatlıses, bir kadınla el ele fotoğrafını paylaştı. Ünlü sanatçının yanındaki kişinin yaklaşık 10 aydır birlikte olduğu sevgilisi Gülçin Karakaya olduğu iddia edildi. YENİ AŞK İDDİASI Basına yansıyan haberler sonrasında da başka bir söylenti ortaya atıldı. Tatlıses'in Gülçin Karakaya'dan ayrıldığı ve kimliği bilinmeyen bir kadınla yeni bir aşka yelken açtığı ileri sürüldü. Taraflardan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Tatlıses, yayınladığı fotoğrafa "Deniz kenarında bazı evler vardır; ya leb-i derya, bizimki de leb-i orman" notunu düşmüştü. "GÜLÇİN SAĞ KOLUM!" Tatlıses, daha önce de "Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyor" iddiaları hakkında, "Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda?' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil." ifadelerini kullanmıştı. Tatlıses, daha önce Adalet Durak, Perihan Savaş, Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturmuştu.
Yaklaşık 10 aydır Gülçin Karakaya ile birlikte olan İbrahim Tatlıses'in ilişkisini noktaladığı iddia edildi. Konuşulanlara göre; Ünlü sanatçı, kısa bir süre sonra da yeni bir aşka yelken açtı
 • Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, daha önce 'asistanım' dediği Gülçin Karakaya ile aşk yaşamaya başlamıştı. Tatlıses, ardından da sevgilisiyle evlendiği söylemiş, daha sonra konunun yanlış anlaşıldığını söyleyerek geri adım atmıştı. "Resmi nikah yok, bizimki gönül evliliği" diyen Tatlıses, bir kadınla el ele fotoğrafını paylaştı. Ünlü sanatçının yanındaki kişinin yaklaşık 10 aydır birlikte olduğu sevgilisi Gülçin Karakaya olduğu iddia edildi.

  YENİ AŞK İDDİASI
 • Basına yansıyan haberler sonrasında da başka bir söylenti ortaya atıldı. Tatlıses'in Gülçin Karakaya'dan ayrıldığı ve kimliği bilinmeyen bir kadınla yeni bir aşka yelken açtığı ileri sürüldü. Taraflardan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

  Tatlıses, yayınladığı fotoğrafa "Deniz kenarında bazı evler vardır; ya leb-i derya, bizimki de leb-i orman" notunu düşmüştü.

  "GÜLÇİN SAĞ KOLUM!"

  Tatlıses, daha önce de "Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyor" iddiaları hakkında, "Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda?' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil." ifadelerini kullanmıştı.

 • İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya'dan yeni fotoğraf - Magazin haberleri

  Tatlıses, daha önce Adalet Durak, Perihan Savaş, Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturmuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.