Magazin Haber Girişi: 25.09.2021 - 10:07, Güncelleme: 25.09.2021 - 10:10

Hande Yener’in sahne kostümü ağızları açık bıraktı!

 

Hande Yener’in sahne kostümü ağızları açık bıraktı!

Yardım amaçlı olarak Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde sahne alan Hande Yener’in sahne kostümü görenleri şaşırttı. Hande Yener'in tarzı sosyal medyaya damga vurdu.
  Ünlü şarkıcı Hande Yener, yardım amaçlı Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde sahne aldı. Son dönemde konserlerde giydiği kostümlerle isminden sıkça söz ettiren Hande Yener, yine çok konuşulacak bir kostümle sevenlerinin karşısına çıktı. Birkaç saat öncesinden konser mekânını dolduran binlerce hayranına, 'İyilik Meleklerim, hoşgeldiniz' sözleriyle konserine başlayan Hande Yener’in bilet geliri, devlet hastanelerinde ve tedaviye maddi durumu elvermeyen hastalar için kullanılacak. Ünlü pop yıldızı Yardım konserinde “Ruu Australia “imzalı bir kostüm giydi. Ruu Australia tarafından yapılan özel tasarım maskesi ve kırmızı jartiyerli çorabı ile tamamladığı konser stiliyle büyük beğeni topladı. Yener’in yardım konseri vermesi ile ilgili; "İyilik Meleği Hande Yener" yorumları yapıldı. Ünlü pop yıldızı Yardım konserinde “Ruu Australia “imzalı bir kostüm giydi. Ruu Australia tarafından yapılan özel tasarım maskesi ve kırmızı jartiyerli çorabı ile tamamladığı konser stiliyle büyük beğeni topladı.       Yener’in yardım konseri vermesi ile ilgili; "İyilik Meleği Hande Yener" yorumları yapıldı.       İşte Yener’in sahnede giydiği o kostüm.                                                                      
Yardım amaçlı olarak Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde sahne alan Hande Yener’in sahne kostümü görenleri şaşırttı. Hande Yener'in tarzı sosyal medyaya damga vurdu.

 

Ünlü şarkıcı Hande Yener, yardım amaçlı Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde sahne aldı.

Son dönemde konserlerde giydiği kostümlerle isminden sıkça söz ettiren Hande Yener, yine çok konuşulacak bir kostümle sevenlerinin karşısına çıktı.

Birkaç saat öncesinden konser mekânını dolduran binlerce hayranına, 'İyilik Meleklerim, hoşgeldiniz' sözleriyle konserine başlayan Hande Yener’in bilet geliri, devlet hastanelerinde ve tedaviye maddi durumu elvermeyen hastalar için kullanılacak.

Ünlü pop yıldızı Yardım konserinde “Ruu Australia “imzalı bir kostüm giydi. Ruu Australia tarafından yapılan özel tasarım maskesi ve kırmızı jartiyerli çorabı ile tamamladığı konser stiliyle büyük beğeni topladı. Yener’in yardım konseri vermesi ile ilgili; "İyilik Meleği Hande Yener" yorumları yapıldı.

Ünlü pop yıldızı Yardım konserinde “Ruu Australia “imzalı bir kostüm giydi.

Ruu Australia tarafından yapılan özel tasarım maskesi ve kırmızı jartiyerli çorabı ile tamamladığı konser stiliyle büyük beğeni topladı.

 

 

 

Yener’in yardım konseri vermesi ile ilgili; "İyilik Meleği Hande Yener" yorumları yapıldı.

 

 

 

İşte Yener’in sahnede giydiği o kostüm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.