Magazin Haber Girişi: 15.01.2022 - 16:17, Güncelleme: 15.01.2022 - 16:17

Hande Yener’in DJ oğlu ile benzerliği şaşırttı! Hık demiş burnundan düşmüş…

 

Hande Yener’in DJ oğlu ile benzerliği şaşırttı! Hık demiş burnundan düşmüş…

Cesur sahne kostümleriyle son günlerde adından söz ettiren ünlü popçu Hande Yener'in DJ oğlu Çağın Kulaçoğlu ile benzerliği şaşırttı.
Cesur sahne kıyafetleri ve yaptırdığı estetiklerle konuşulan ünlü şarkıcı Hande Yener, sosyal medyaya damga vuruyor. 49 yaşındaki ünlü isme İzzet Yıldızhan'dan ağır eleştiriler gelmişti. Yıldızhan, "sahneye külotla çıkmasınlar" demişti. Yıldızhan'ın açıklamasından sonra Hande Yener, "Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar... En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google'a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri" mesajını yazmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Verdiği cevapla dikkat çeken Yener, şimdi de oğlu ile gündem oldu. Ünlü sanatçının oğlunu görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. 49 yaşındaki Yener'in oğlu Çağın Kulaçoğlu ile benzerliği dikkat çekti. ÇAĞIN KULAÇOĞLU KİMDİR? 29 Ekim 1991 doğumlu Çağın, Türk DJ ve yapımcı, Çağın Kulaçoğlu küçüklüğünde  sporla uğraşmış, birçok aktivitelerde yer almış, sonrasında ciddi bir diz sakatlığı geçirmiş, ve futbola ara vermiş. Tedavi sürecinde de vaktini  DJ Setup’ını kurcalamakla geçiriyormuş. Dizi iyileştikten sonra tekrar futbola dönmüş. Fakat sakatlığı tekrar nüksetmiş. Çağın Kulaçoğlu, fırsat buldukça annesinin albüm çalışmalarına katılmış. Arkadaşlarının  doğum günü partilerinde DJ olmaya başlamış. Marmaris’te bir gece kulübünde müzik direktörlüğü yapan, Davy Jones ile tanışması Çağın Kulaçoğlu, için tecrübe olmuş. DJ Çağın Kulaçoğlu, tıpkı annesi Hande Yener gibi müzik sektörüne giriş yapmış. Çağın Kulaçoğlu annesinin açtığı Bodrum Yalıkavak’ta Sebastian Beach Club Mekanında DJ’lik Yaptı.  Çağın Kulaçoğlu, Ortaköy'de bulunan bir kulüpte sahne aldı. Ardından Kemal Zengin, Birol Giray ve UHR/Low Earth sayesinde Fg Radyoya ilk adımını atmış ve Burn Studio Rmx ve Movida Corona da finale kalmıştır. 2012 senesinde ise Çağın Kulaçoğlu, FG DJ’leri arasında yer almaya başlayarak radyoya dahil olmuştur. 360 beyoglu, 360 Moda East, La Boom, Anjelique, W Lounge, Sebastian Beach Club ve Propaganda gibi popüler kulüplerde performanslarını sergilemiştir. Ayrıca Mark Knight, Tommy Trash, Solomun, Sharam Jey, Kolombo, Giom, Bang La Decks ve daha bir cok dünyaca ünlü dj ile aynı sahneyi paylaşmıştır. 2012 yılında başladığı Radyo FG 93.7’de kendi radyo programı olan Club FG with Cagin Kulacoglu programını yapmıştır. Daha sonra Numberone FM’e transfer olmuş ve yine kendine özgü programı ile radyo hayatını sürdürmektedir. Genellikle radyo setlerinde, Deep House, Tech House, Electro House ve Commercial olarak devam ettirmektedir.  
Cesur sahne kostümleriyle son günlerde adından söz ettiren ünlü popçu Hande Yener'in DJ oğlu Çağın Kulaçoğlu ile benzerliği şaşırttı.

Cesur sahne kıyafetleri ve yaptırdığı estetiklerle konuşulan ünlü şarkıcı Hande Yener, sosyal medyaya damga vuruyor.

49 yaşındaki ünlü isme İzzet Yıldızhan'dan ağır eleştiriler gelmişti. Yıldızhan, "sahneye külotla çıkmasınlar" demişti.

Yıldızhan'ın açıklamasından sonra Hande Yener, "Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar... En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google'a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri" mesajını yazmış ve dikkatleri üzerine çekmişti.

Verdiği cevapla dikkat çeken Yener, şimdi de oğlu ile gündem oldu.

Ünlü sanatçının oğlunu görenler şaşkınlığını gizleyemiyor.

49 yaşındaki Yener'in oğlu Çağın Kulaçoğlu ile benzerliği dikkat çekti.

ÇAĞIN KULAÇOĞLU KİMDİR?

29 Ekim 1991 doğumlu Çağın, Türk DJ ve yapımcı, Çağın Kulaçoğlu küçüklüğünde  sporla uğraşmış, birçok aktivitelerde yer almış, sonrasında ciddi bir diz sakatlığı geçirmiş, ve futbola ara vermiş.

Tedavi sürecinde de vaktini  DJ Setup’ını kurcalamakla geçiriyormuş.

Dizi iyileştikten sonra tekrar futbola dönmüş. Fakat sakatlığı tekrar nüksetmiş.

Çağın Kulaçoğlu, fırsat buldukça annesinin albüm çalışmalarına katılmış. Arkadaşlarının  doğum günü partilerinde DJ olmaya başlamış.

Marmaris’te bir gece kulübünde müzik direktörlüğü yapan, Davy Jones ile tanışması Çağın Kulaçoğlu, için tecrübe olmuş.

DJ Çağın Kulaçoğlu, tıpkı annesi Hande Yener gibi müzik sektörüne giriş yapmış.

Çağın Kulaçoğlu annesinin açtığı Bodrum Yalıkavak’ta Sebastian Beach Club Mekanında DJ’lik Yaptı.  Çağın Kulaçoğlu, Ortaköy'de bulunan bir kulüpte sahne aldı.

Ardından Kemal Zengin, Birol Giray ve UHR/Low Earth sayesinde Fg Radyoya ilk adımını atmış ve Burn Studio Rmx ve Movida Corona da finale kalmıştır.

2012 senesinde ise Çağın Kulaçoğlu, FG DJ’leri arasında yer almaya başlayarak radyoya dahil olmuştur.

360 beyoglu, 360 Moda East, La Boom, Anjelique, W Lounge, Sebastian Beach Club ve Propaganda gibi popüler kulüplerde performanslarını sergilemiştir.

Ayrıca Mark Knight, Tommy Trash, Solomun, Sharam Jey, Kolombo, Giom, Bang La Decks ve daha bir cok dünyaca ünlü dj ile aynı sahneyi paylaşmıştır.

2012 yılında başladığı Radyo FG 93.7’de kendi radyo programı olan Club FG with Cagin Kulacoglu programını yapmıştır.

Daha sonra Numberone FM’e transfer olmuş ve yine kendine özgü programı ile radyo hayatını sürdürmektedir.

Genellikle radyo setlerinde, Deep House, Tech House, Electro House ve Commercial olarak devam ettirmektedir.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.