Gündem Haber Girişi: 16.11.2021 - 10:29, Güncelleme: 16.11.2021 - 10:34

Hakkari'de 'Eren Kış-4 Operasyonu' başlatıldı

 

Hakkari'de 'Eren Kış-4 Operasyonu' başlatıldı

Hakkari ilinde 'Eren Kış-4 Şehit Jandarma Komanda Er İbrahim Doğu (Kazan Vadisi-Han Yaylası)' Operasyonu başlatıldı.
Türkiye, PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmaya kararlı... Bölgelerde barındığı değerlendirilen teröristler, İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla başlatılan operasyonlar kapsamında tek tek yok ediliyor. EREN KIŞ-4 OPERASYONU Son olarak bugün itibariyle Hakkari'de, 'Eren Kış-4 Şehit Jandarma Komando Er İbrahim Doğu (Kazan Vadisi-Han Yaylası) Operasyonu' başlatıldı.     BİN 240 PERSONEL GÖREVDE Operasyonda Hakkari İl Jandarma Komutanlığı'nca Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan bin 240 kişilik personel görev aldı. Öte yandan İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik yürütülen 'Eren' kış operasyonlarının halkın desteği ile inançlı ve kararlı olarak başarılı devam ettiği belirtildi.
Hakkari ilinde 'Eren Kış-4 Şehit Jandarma Komanda Er İbrahim Doğu (Kazan Vadisi-Han Yaylası)' Operasyonu başlatıldı.

Türkiye, PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmaya kararlı...

Bölgelerde barındığı değerlendirilen teröristler, İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla başlatılan operasyonlar kapsamında tek tek yok ediliyor.

EREN KIŞ-4 OPERASYONU

Son olarak bugün itibariyle Hakkari'de, ' Eren Kış-4 Şehit Jandarma Komando Er İbrahim Doğu (Kazan Vadisi-Han Yaylası) Operasyonu' başlatıldı.

 

de Eren Kış-4 Operasyonu başlatıldı #1"> <a href=Hakkari de Eren Kış-4 Operasyonu başlatıldı #1" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/11/16/operasyon_9328.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

BİN 240 PERSONEL GÖREVDE

Operasyonda Hakkari İl Jandarma Komutanlığı'nca Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan bin 240 kişilik personel görev aldı.

Öte yandan İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik yürütülen 'Eren' kış operasyonlarının halkın desteği ile inançlı ve kararlı olarak başarılı devam ettiği belirtildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.