MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-09-2022 12:32

Ünlü oyuncu Kubilay Aka’ya şantaj kıskacı! Çıplak fotoğraf ve videolarla…

Çukur, Vatanım Sensin gibi yapımlarda boy gösteren yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, yaşadığı son olayla sarsıldı. Ünlü oyuncu, kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf ve cinsel ilişki videolarına dair mesajla neye uğradığını şaşırdı. Ardından yaşananlar ise herkesi şok etti…

Ünlü oyuncu Kubilay Aka’ya şantaj kıskacı! Çıplak fotoğraf ve videolarla…

Çukur, Vatanım Sensin gibi yapımlarda boy gösteren Kubilay Aka korkusuna yenildi.

Yakışıklı oyuncunun başı şu sıralar sosyal medya ile başı dertte…

Daha önce sosyal medyadan tanıştığı bir kişiyle mesajları ifşa olan ve magazin gündemine boma gibi düşen Aka, bir daha aynı şey yaşanmasın isterken dolandırıldı.

Ünlü oyuncu Kubilay Aka'nın geçtiğimiz nisan ayında telefonuna bir mesaj geldi.

Mesajda ünlü oyuncuya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraflar ve cinsel ilişki videoları vardı.

Söz konusu fotoğraf ve videoları sosyal medyada ifşa edeceğini söyleyen kimliği belirsiz şahıs, ünlü oyuncudan 40 bin dolar para talep etti.

Yayınlanan görüntülerle itibaren zedeleneceğini düşünen ünlü oyuncu kendisine gönderilen banka hesabına söz konusu parayı havale etti.

Yurtdışına ait başka bir numaradan geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncuya yeniden mesaj geldi.

Sabah’ın haberine göre mesajda yine ünlü oyuncuya ait olduğu iddia edilen başka cinsel görüntüler ve aynı şantaj içerikli cümleler yer alıyordu.

Şantaja maruz kalan ünlü oyuncudan bu kez 60 bin dolar talep edildi.

Ünlü oyuncu, söz konusu fotoğrafların kendisine ait olmadığını ve parayı yatırmayacağını söylediğinde ise yeni mesaj geldi.

İKİNCİ KEZ ŞANTAJA BOYUN EĞMEDİ

Telefon kullanıcısı, ünlü oyuncunun ev adresini, kişisel bilgilerini ve ailesine ait bilgilerinin kendisine mesaj olarak gönderilip, 'Aile hayatını bitireceğim. Bu videoları sosyal medyada yayınladığımda senin kariyerinde noktalanacak' şeklinde tehdit içerikli mesajlar attı.

Ünlü oyuncu mesajlar sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Kendisinden şantaj yoluyla para talep eden kimliği belirsiz kullanıcıların Nisan ayında 40 bin dolar para almalarına rağmen hala şantaja devam ettiklerini ve maruz kaldığı tehditler nedeniyle korktuğunu belirten ünlü oyuncunun ihbar üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

AdminAdmin