GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-01-2023 11:26

Sosyal medyadan tanıştığı gence "Gel ilişkiye girelim" dedi, olay hastanede bitti

Adana'da para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı Elvan U. ile buluşan Mustafa B., kadının arkadaşları Baver K. ve Sedat K. tarafından dövülüp, bacağından bıçaklandı. Mustafa B.'nin cep telefonu ve 12 bin TL'sini gasbeden şüpheliler ile Elvan U., polisin operasyonuyla yakalandı.

Sosyal medyadan tanıştığı gence

16 Ocak günü saat 20.00 sıralarında Seyhan ilçesi Dağlıoğlu Mahallesi'nde meydana gelen olayda Mustafa B., sosyal medyadan tanıştığı Elvan U. ile cinsel ilişkiye girmek için anlaştı. Elvan U., Mustafa B.'yi yaşadığı mahalleye çağırdı.

"SARKINTILIK MI YAPIYORSUN?"

Mustafa B. ile Elvan U., sokakta sohbet ederken yanlarına Baver K. ile kardeşi Sedat K. geldi. Kardeşler, 'Sen bizim kız arkadaşımıza sarkıntılık mı yapıyorsun' diyerek Mustafa B.'yi dövüp, bacağından bıçakladı. Mustafa B.'nin cebindeki telefonunu ve 12 bin TL parasını alan şüpheliler, kaçtı.

SAKLANDIKLARI ADRESTE YAKALANDI

Motosikletiyle Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Mustafa B., tedavisinin ardından taburcu oldu. Mustafa B.'nin şikayeti üzerine Gasp Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Ekipler, Elvan U., Baver K. ile Sedat K.'yi saklandıkları adrese yapılan baskınla gözaltına aldı.

"İÇKİ İÇİP YANIMA GELDİ"

Emniyete götürülen şüphelilerden Elvan U., ifadesinde, "Mustafa'yı daha önceden tanıyorum. Beni telefonla arayıp, buluşmak istediğini söyledi. İçki içip, yanıma geldi. Sonra arkadaşlarım birden gelip, Mustafa'yı dövdü" dedi.

GASP İDDİASINI YALANLADI

Baver K. ile Sedat K. ise kız arkadaşını rahatsız ettiği için Mustafa B.'yi dövdüklerini, telefonunu ve parasını gasbetmediklerini öne sürdü. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

 

AdminAdmin