SPOR
Giriş Tarihi : 16-11-2022 14:28

Portekiz'de Ronaldo'ya ikinci şok! Antrenmanda tartışma çıktı

Portekiz Milli Takımı'nda Cristiano Ronaldo ile bazı takım arkadaşları arasında soğuk rüzgarlar esiyor. CR7, milli takım kampında Bruno Fernandes'ten sonra bu kez Cancelo ile de gerginlik yaşadı.

Portekiz'de Ronaldo'ya ikinci şok! Antrenmanda tartışma çıktı

Portekiz Milli Takımı'nda Cristiano Ronaldo rahatsızlığı yaşanıyor... Lionel Messi ile birlikte son 15 yıllık döneme damgasını vuran CR7'nin Manchester United'la köprüleri atan olay açıklamaları, Portekiz Milli Takımı kampına da yansıdı. Bazı takım arkadaşlarının yıldız forvete soğuk davranmaları, futbol gündemine oturdu. (Skorer)

Kulüp yönetiminden habersiz Piers Morgan'a özel bir röportaj veren Portekizli yıldız, teknik direktör Erik ten Hag, kulüp yönetimi ve eski takım arkadaşları Gary Neville ve Wayne Rooney'i hedef aldı.

Hollandalı teknik adam için "Ona saygım yok çünkü bana saygı göstermedi. Bana saygısı olmayana asla saygı duymam" diyen Ronaldo, özetle şu ifadeleri kullanmıştı: "Manchester United yöneticileri yeni doğan kızımın hastalığına %100 inanmadı. Bu utanç verici çünkü benim sözüme güvenmediler. Sezon öncesi hazırlık kampına da bu yüzden katılmamıştım, ailemin yanında olmam gerekiyordu. Bildiğiniz gibi Manchester United marketing yapan bir kulüp. Onlar paralarını pazarlamadan, spordan alıyorlar ama bence Glazerlar durumu umursamıyor.

 

ROONEY VE NEVILLE'I DA BOMBALADI

Rooney ve Gary Neville benim arkadaşım değil, meslektaşım. Birlikte oynadık ama asla bir akşam yemeği yemeyeceğiz. Dikkat çekmek için adımı kullanıyorlar. Aptal değiller, dünyanın en çok takip edilen kişisiyim, bu tesadüf değil."

Manchester United'dan takım arkadaşı Bruno Fernandes'in milli takım kampına geldiğinde Ronaldo'ya karşı soğuk davranması dikkat çekmişti. İki yıldız arasında yaşananlar hakkında konuşan Joao Mario, ikili arasında bir gerginliğin olmadığını ve yalnızca şakalaştıklarını şu sözlerle belirtti: "O sırada soyunma odasındaydım, fotoğrafları gördüm. Aralarında bir şakaydı, çünkü Bruno en son gelenlerden biriydi ve Cristiano ona tekneyle gelip gelmediğini sordu. Bu yorumun ardından Bruno Fernandes sosyal medya hesabından takım arkadaşına şaka yaparak, "Gazetelerin manşetlerini mahvettin" paylaşımında bulundu.

Bruno Fernandes'in soğuk selamlaşması gündem olurken, Portekiz idmanından ilginç görüntü geldi. Manchester City'nin yıldız ismi Cancelo'nun Ronaldo'yu terslemesi görüntülere yansıdı.

Joao Cancelo'nun CR7'ye tepkisinin nedeni belli oldu. Ronaldo'nun Joao Felix'in antrenmanda ayağına basan Cancelo'nun yanına gidip uyardığı, bunun üzerine yıldız ismin 37 yaşındaki oyuncuyu terslediği ortaya çıktı.

 

AdminAdmin