GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2022 12:18

MHP Lideri Bahçeli'nin nikah şahidi olduğu düğüne yoğun katılım

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediyesinin MHP Keçiören Belediye üyesi Alparslan Doğanın oğlu Batuhan Doğan ve Selcan Demirkan çiftinin düğün törenine katıldı. Nikah şahidi olan Bahçeli, çifte düğün hediyesi olarak bilezik taktı.

MHP Lideri Bahçeli'nin nikah şahidi olduğu düğüne yoğun katılım

Nikah törenine katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Celal Adan, Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve parti üyeleri eşlik etti. Nikah merasimi öncesi Kuranı Kerim tilaveti ve dualar okundu. Düğüne katılım ise yoğundu.

 

MHP Genel Başkanı Bahçeli, TBMM Başkanvekili Adan ve Genel Başkan Yardımcısı Karakaya çifti en güzel günlerinde yalnız bırakmayarak nikah şahitliğini yaptı. Gelin ve damadın nikahını ise Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok kıydı.

 

Genç çifte nikah cüzdanını MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya takdim etti. Nikah cüzdanını hem gelin hem damada veren Karakaya, "Bugün Selcan ve Batuhanın, bu mutlu anlarına birlikte şahitlik ettik. Yüce Allah Kuran-ı Keriminde, Dualarınız olmasa size neden itibar edeyim buyurur. Bazı zamanlar vardır ki, o zamanlarda duaların kabulü daha yüksektir. Bu zaman da o zamanlardan biridir. Biz bu evlatlarımıza bu evliliklerinde vatana, millete, bayrağa ve Cumhuriyete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini Allahtan niyaz ediyorum diye konuştu. Bahçeli geline düğün hediyesi olarak bilezik armağan etti. DHA

 

AdminAdmin