MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-09-2022 15:09

Merve Dizdar’dan aylar sonra şoke eden itiraf! Boşanma hakkında ilk kez konuştu…

Final yapan Masumlar Apartmanı dizisinde 'Gülben' karakterine hayat veren Merve Dizdar, Ceyda Düvenci'nin sunduğu NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler'e konuk oldu. Masumlar Apartmanı ile ilgili şoke eden bir itirafta bulunan oyuncu, eski eşi Gürhan Altundaşar hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı.

Merve Dizdar’dan aylar sonra şoke eden itiraf! Boşanma hakkında ilk kez konuştu…

TRT 1’de 2 sezon yayınlanan ve geçtiğimiz aylarda final yapan Masumlar Apartmanı'nda 'Gülben' karakterine hayat veren Merve Dizdar, Ceyda Düvenci'nin sunduğu NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler'e konuk oldu.

Ünlü oyuncu, diziye ve özel hayatına dair bilinmeyenleri ilk kez anlattı.

Ceyda Düvenci'nin ‘Psikolojik destek aldın mı?’ sorusuna dikkat çeken bir yanıt veren Dizdar, “Tabii. Aldık” dedi ve şu ifadeleri kullandı:

“Bir gün evde perdelerim kapalı oturuyorum, her zaman perdelerimi açarım güneş girsin, prodüksiyon beni alıncaya kadar öyle oturmuşum, gitmişim, Ezgi de ben de Birkan da hepimiz dağılmışız... Hoppidi hoppidi gidemiyorsun ki sete!”

“Ehliyetimi bile Masumlar Apartmanı'ndan sonra aldım. Arabayı aldım, garip bir özgürlük hissettim.”

"OYUNCULUK DIŞINDA BİR ŞEY YAPMADIM"

 

Sohbetin devamında “Hayatımda oyunculuktan başka hiçbir şey düşünmedim ve yapmadım. Şunu yap Merve deseler yandık, baştan öğrenmem lazım” ifadelerini kullanan Dizdar, "Selvi Boylum Al Yazmalım'ı her izlediğimde ağlarım" diye de ekledi.

Masumlar Apartmanı dizisinde 'Gülben' karakterine hayat veren Merve Dizdar, 2018 yılında meslektaşı Gürhan Altundaşar ile hayatını birleştirmişti.

Ancak oyuncu çift geçtiğimiz yıl haziran ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı.

Ünlü çift ardından şu açıklamayı yapmıştı:

“Gürhan'la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunu dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler... Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum.”

Öte yandan Dizdar ile Altundaşar'ın evliliğinin bitmesine güzel oyuncunun 'Masumlar Apartmanı' dizisindeki partneri Uğur Uzunel'in sebep olduğu iddia edilmişti.

Merve Dizdar, özel hayatına da değindiği programda son derece samimi açıklamada bulundu.

"GÜRHAN EN GÜVENDİĞİM İNSAN"

 

Ayrıldıktan sonra arkadaş kalmaya devam eden ikiliden Merve Dizdar, konuya ilişkin sessizliğini bozdu ve “'Ünlü oldu ayrıldı' dediler. Gürhan şu hayatta en güvendiğim insanlardan biri” dedi.

Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı’ndaki performansıyla 47. Altın Kelebek'te 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görüldü.

Yetenekli oyuncu son olarak Erşan Kuneri’de yer almıştı.

 

AdminAdmin