GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-01-2023 18:28   Güncelleme : 03-01-2023 19:26

Kürşad Yılmaz uyardı: Oyunun parçası olmayın

Ülkücü hareketin önde gelenlerinden Kürşad Yılmaz sosyal medya adresinden uyarılarda bulundu. Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetinin ardından yazılı açıklama yapan Yılmaz, ’oyunun parçası olmayın’’ dedi

Kürşad Yılmaz uyardı: Oyunun parçası olmayın

Uzun yıllar cezaevinde FETÖ kumpası ile tutuklu bulunan ve kısa bir süre öncede tahliye edilen Ülkücü hareketin önde gelenlerinden Kürşad Yılmaz, sosyal medya adresinden uyarılarda bulundu.

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetinin ardından yazılı açıklama yapan Yılmaz, ’oyunun parçası olmayın’’ dedi. Kürşad Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada önemli vurgular yaptı.

İşte Kürşad Yılmaz’ın o açıklaması;

"Bir şahlanış olacak. Kolay mı sanırsınız. Tarih küllerinden doğacak. Önümüzü mü açacaklar mı sanırsınız. Kırılacak zincirler, yıkılacak duvarlar. Tarih Türk’ü yazacak. Verilmeden mücadele galip mi gelinecek sanırsınız…

İşte batıl ile hakkın mücadelesi bin yıldır vardı, bugün yine karşı karşıyayız. 2023 yeni bir başlangıç yılı olacak. Türkiye’nin yükseliş sürecini engellemek isteyen istihbarat yapıları, tek tek adımlarını atıyor. Bu yüzden yaşanacaklara karşı uyanık olmak, birliktelik içinde vakur hareket etmek zorundayız.

Mensubiyet şuuru ile büyüdüğümüz, yetiştiğimiz Ülkü Ocakları, akabinde siyasi hayatımızı sürdürdüğümüz Milliyetçi Hareket Partimiz zan ve hizan altında bırakmaya çalışan sosyal medyada bir güruh söz konusudur.

Bizler bu teşkilatın evlatları olarak her zaman ve her daim nefesimizin yettiği son güne kadar liderimizin ve teşkilatlarımızın emrinde olmaya devam edeceğiz. Fitneye yer vermeden üstümüze kurulan oyunlara aldırmadan mücadelemize devam edeceğiz. Yılmadan, yıkılmadan ve bir milim bükülmeden mücadelemizi sürdüreceğimizi kimse aklından çıkarmasın…

Mersin’de 17 Mart 2022 yılında 19 yaşında şehit edilen Adana Ülkü ocaklarına bağlı Emrullah Kaplan kardeşimiz unutulmamalıdır. Ülkücü katili ülkücü olamaz. Türk Silahlı kuvvetlerinde general bir zamanlar ülkü ocaklarında genel başkan olsalar da bu kurumlara sızmış FETÖ ajanlarıdır ancak.

O yüzden yarın ben ne yaptım dememek adına dava arkadaşlarıma mesajım nettir. CİA merkezli oyunların bir parçası olmamak, nereye hizmet ettiğini bilmeyen davranışlardan uzak durmak gerekir. Ve sizlere bu sisli havada tek mesajım; Lider-Teşkilat-Doktrin"

AdminAdmin