MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-11-2022 11:50

Ece Erken'den dikkat çeken paylaşım! 'Her şeyin vakti gelecek'

Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybettikten sonra zor günler geçiren Ece Erken, son olarak aktif olarak kullandığı Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

Ece Erken'den dikkat çeken paylaşım! 'Her şeyin vakti gelecek'

Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak'ta Yeşilköy’de bir restoranda uğradığı silahlı saldırı sonucu vefat etmişti. Eşinin ölümüyle zor günler geçiren Erken, geçtiğimiz aylarda ise bakıcı bulamadığı haberleriyle adından söz ettirmişti.

İddialara göre; yeni bir bakıcı arayışına giren Ece Erken, ayda 10 bin TL'yi gözden çıkarmış, ancak buna rağmen kimseyi bulamamıştı. Bu durumdan dert yanan ünlü ismin; "Bakıcı fiyatları o kadar artmış ki; çevremdeki birçok kişi bakıcıların parasını iki kişi ortak karşılıyor. Bakıcı haftanın 3 günü birinde, 3 günü de diğerinde kalıyor" dediği öne sürülmüştü.

Hakkında çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozan Ece Erken; sosyal medya hesabından isyan etmişti. Bakıcı değil, evine yardımcı aradığını belirten ünlü sunucu, Twitter'da şu ifadeleri kullanmıştı: Eymen 7 yaşında. Ben büyüttüm, büyük bir keyifle. 'Eve yardımcı en az 10 bin TL istiyor' dedim ama...

Instagram hesabından da peş peşe paylaşımlar yapan Erken, ilk olarak "Bakıcı 1000 dolardan başlıyor, veremem valla. Ben eve yardımcı arıyorum. Dadılık işimiz yok, dadı benim" demişti. Ardından kahvaltı sofrasında oğlunu paylaşan 44 yaşındaki ünlü isim, Eymen'i kast ederek; "Benimki zaten kendine bakıyor artık" notunu düşmüştü.

Geçirdiği zor zamanların ardından toparlanmaya çalışan Erken, setlere de geri dönmüştü. Yayına çıkmadan önce fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü sunucu, eleştiri oklarının hedefi olmuş; bir takipçisinin yaptığı, "Vay, giden gidene... Hayat devam ediyor" yorumuna adeta ateş püskürmüştü.

Erken, "Ya ilk kez bu kadar kaba olmak içimden geliyor ama bana yakışmayacağı için, sizi rencide etmemek için yazmıyorum. Gerçekten yeter, baydınız be!" cevabıyla takipçilerinin desteğini almıştı.

Tüm bunların ardından 44 yaşındaki Ece Erken, 2.9 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Sayfasının hikayeler bölümünden uzun bir yazı yayınlayan sunucu; şu ifadelere yer verdi:

Geçmişe bakıyorum da, ne kadar güçlüymüşüm. O kadar sert eleştirilere, o kadar büyük kaybıma rağmen... Bir de bazı sebeplerden kendimi ifade edememişim, haksızlar kendini mağdur ilan etmiş; siz de inanmışsınız. Allah büyük, elbet gerçekler ortaya çıkar... Ben hep güçlüydüm, hep de güçlü kalacağım Allah'ın izniyle. Kendimi işime, oğluma verdim ve eskisinden daha güçlüyüm. 'Susan kazanır' derler ya; işte o sözü yalancılar, zavallılar çıkarmış. Her şeyin vakti gelecek.

AdminAdmin