(Ulakçı) - Ulakçı Haber | Haber Girişi: 01.07.2021 - 04:55, Güncelleme: 01.07.2021 - 04:55

Fahriye Evcen paylaşmak için sabırsızlandığı sürprizini duyurdu

 

Fahriye Evcen paylaşmak için sabırsızlandığı sürprizini duyurdu

Ünlü oyuncu kendi markasını kurdu
Fahriye Evcen, bir gün önce sosyal medyada takipçilerine paylaşmak için "Sabırsızlandığım sürprizim var" dedi ve bugün o sürprizi açıkladı. Ünlü oyuncu kendi markasını kurdu. Uzun süredir setlere ara veren Fahriye Evcen, yeni işini takipçileriyle paylaştı. Bir önceki gün "Heyecanımı tarif edemediğim ve paylaşmaya sabırsızlandığım bir sürprizim var size!" sözleriyle sinyalleri veren Evcen, bugünkü paylaşımıyla moda dünyasına adım attığını duyurdu. 'IŞIĞIMIZI ARTIRACAK KIYAFETLER TASARLADIM' Kendi markasını kuran ünlü oyuncu, tasarladığı ürünlerinin modelliğini yaptı. Markasının tanıtımını yaptığı videoda "Sadece kendim giymeyi sevdiğim ışığımızı artıracak kıyafetler tasarladım." "Markamı sizlerle buluşturup birlikte daha güçlü parlayabilmek için artık hep beraberiz" sözlerine yer verdi. EŞİ BURAK ÖZÇİVİT SİNYALLERİ VERMİŞTİ! Geçtiğimiz gün ünlü çift Bebek'te objektiflere yakalanmıştı. Burak Özçivit'e "Yeni bir proje olacak mı?" diye sorulmuş Özçivit ise "Benim hali hazırda devam eden projem var fakat Fahriye'nin süprizi değil, sürprizleri olacak. "Asıl haberler onda. Zamanı geldiğinde bilgisini sizlerle paylaşacağız" diyerek sürprizin sinyallerini vermişti.
Ünlü oyuncu kendi markasını kurdu

Fahriye Evcen, bir gün önce sosyal medyada takipçilerine paylaşmak için "Sabırsızlandığım sürprizim var" dedi ve bugün o sürprizi açıkladı. Ünlü oyuncu kendi markasını kurdu.

Uzun süredir setlere ara veren Fahriye Evcen, yeni işini takipçileriyle paylaştı.

Bir önceki gün "Heyecanımı tarif edemediğim ve paylaşmaya sabırsızlandığım bir sürprizim var size!" sözleriyle sinyalleri veren Evcen, bugünkü paylaşımıyla moda dünyasına adım attığını duyurdu.

'IŞIĞIMIZI ARTIRACAK KIYAFETLER TASARLADIM'

Kendi markasını kuran ünlü oyuncu, tasarladığı ürünlerinin modelliğini yaptı. Markasının tanıtımını yaptığı videoda "Sadece kendim giymeyi sevdiğim ışığımızı artıracak kıyafetler tasarladım."

"Markamı sizlerle buluşturup birlikte daha güçlü parlayabilmek için artık hep beraberiz" sözlerine yer verdi.

EŞİ BURAK ÖZÇİVİT SİNYALLERİ VERMİŞTİ!

Geçtiğimiz gün ünlü çift Bebek'te objektiflere yakalanmıştı. Burak Özçivit'e "Yeni bir proje olacak mı?" diye sorulmuş Özçivit ise "Benim hali hazırda devam eden projem var fakat Fahriye'nin süprizi değil, sürprizleri olacak.

"Asıl haberler onda. Zamanı geldiğinde bilgisini sizlerle paylaşacağız" diyerek sürprizin sinyallerini vermişti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.