Dünya Haber Girişi: 25.09.2021 - 09:43, Güncelleme: 25.09.2021 - 09:46

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu”

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu”

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de 17 yaşındaki Dilek'in acı dolu hayatı tüm Türkiye'yi gözyaşına boğdu. 12 yaşından beri ailesi tarafından bütün köye satıldığını söyleyen Dilek'in, "Satıldıktan sonra annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar" sözleri kan dondurdu.
Ailesi tarafından yıllarca istismar edildiğini iddia ederek Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına başvuran Dilek Albayrak'ın anlattıkları tüm Türkiye'nin kanını dondurdu.   "KÜÇÜK KARDEŞLERİMİ DE BENİM GİBİ KULLANIYORLAR" 17 yaşındaki Dilek ve kocası Bahattin'in stüdyoda anlattıkları herkesi şoke etti.     Gaziantep'te doğduğu köyde yıllarca tüm köylüye satıldığını söyleyen Dilek, canlı yayında Didem Arslan Yılmaz'dan yardım istedi.     "Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar, tüm ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!" dedi.     "ANNEM, BABAM OTURUP BİZİ İZLİYORLARDI" Didem Arslan Yılmaz'ın "Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?" sorusuna Dilek, "Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar." yanıtını verdi.     Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı.     Dilek'in eşi Bahattin ise araya girerek, "Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım" dedi.   "KAYINVALİDEM BANA AŞIKTI" Dilek'in kocası Bahattin'in "Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim." ifadelerini kullanmasıyla birlikte stüdyo karıştı.     Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü.     "ANNESİ DİLEK'İ 1 KİLO PATATES KARŞILIĞINDA SATTI" Canlı yayına Dilek'le ilgili telefonlar yağarken isimsiz tanıklar herkesin kanını donduran açıklamalarda bulundu.     Tanıklar, annesinin talihsiz genç kızı, "1 kilo patates, inşaat malzemesi ve 1 kilo balık" karşılığında başka erkeklere sattığına şahit olduklarını söyledi.              
Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de 17 yaşındaki Dilek'in acı dolu hayatı tüm Türkiye'yi gözyaşına boğdu. 12 yaşından beri ailesi tarafından bütün köye satıldığını söyleyen Dilek'in, "Satıldıktan sonra annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar" sözleri kan dondurdu.

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 1

Ailesi tarafından yıllarca istismar edildiğini iddia ederek Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına başvuran Dilek Albayrak'ın anlattıkları tüm Türkiye'nin kanını dondurdu.

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 2

"KÜÇÜK KARDEŞLERİMİ DE BENİM GİBİ KULLANIYORLAR"

17 yaşındaki Dilek ve kocası Bahattin'in stüdyoda anlattıkları herkesi şoke etti.

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 3

Gaziantep'te doğduğu köyde yıllarca tüm köylüye satıldığını söyleyen Dilek, canlı yayında Didem Arslan Yılmaz'dan yardım istedi.

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 4

"Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar, tüm ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!" dedi.

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 5

"ANNEM, BABAM OTURUP BİZİ İZLİYORLARDI"

Didem Arslan Yılmaz'ın "Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?" sorusuna Dilek, "Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar." yanıtını verdi.

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 6

Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı.

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 7

Dilek'in eşi Bahattin ise araya girerek, "Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım" dedi.

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 8

"KAYINVALİDEM BANA AŞIKTI"

Dilek'in kocası Bahattin'in "Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim." ifadelerini kullanmasıyla birlikte stüdyo karıştı.

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 9

Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü.

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 10

"ANNESİ DİLEK'İ 1 KİLO PATATES KARŞILIĞINDA SATTI"

Canlı yayına Dilek'le ilgili telefonlar yağarken isimsiz tanıklar herkesin kanını donduran açıklamalarda bulundu.

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 11

Tanıklar, annesinin talihsiz genç kızı, "1 kilo patates, inşaat malzemesi ve 1 kilo balık" karşılığında başka erkeklere sattığına şahit olduklarını söyledi.

 

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 12

 

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 13

 

Didem Arslan’ı buz kesti! “Ailem beni sattıktan sonra izliyordu” - Sayfa 14

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.