Haber Girişi: 30.08.2021 - 13:27, Güncelleme: 30.08.2021 - 13:27

Deniz Akkaya hakkında dava açıldı

 

Deniz Akkaya hakkında dava açıldı

Eski manken Deniz Akkaya hakkında, hakaret suçundan dava açıldı. Dava, önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.
Eski manken Deniz Akkaya ile ilgili olarak; güncel konuları ele alan bir programda yorumlarda bulunuldu. Sabah'ın haberine göre; Akkaya bu yayınla ilgili olarak hakaret içerikli bir paylaşımda bulundu. Eski manken programın sunucusu ve konukları için iddiaya göre, '4 geri zekalı çıkmış konuşuyor' şeklinde sözler sarf etti.   Deniz Akkaya'nın bu sözleri sonrası söz konusu programın sunucusu ve konukları, savcılığa başvurdu. Deniz Akkaya'nın kendilerine yönelik hakaret suçunu işlediğini belirttiler ve Akkaya hakkında soruşturma başlatıldı. Düzenlenen iddianame sonucunda eski mankenle ilgili olarak 'hakaret' suçundan dava açıldı. Dava önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.
Eski manken Deniz Akkaya hakkında, hakaret suçundan dava açıldı. Dava, önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Eski manken Deniz Akkaya ile ilgili olarak; güncel konuları ele alan bir programda yorumlarda bulunuldu. Sabah'ın haberine göre; Akkaya bu yayınla ilgili olarak hakaret içerikli bir paylaşımda bulundu.

Eski manken programın sunucusu ve konukları için iddiaya göre, '4 geri zekalı çıkmış konuşuyor' şeklinde sözler sarf etti.

 

Deniz Akkaya'nın bu sözleri sonrası söz konusu programın sunucusu ve konukları, savcılığa başvurdu. Deniz Akkaya'nın kendilerine yönelik hakaret suçunu işlediğini belirttiler ve Akkaya hakkında soruşturma başlatıldı.

Düzenlenen iddianame sonucunda eski mankenle ilgili olarak 'hakaret' suçundan dava açıldı. Dava önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.