Gündem Haber Girişi: 31.07.2021 - 23:32, Güncelleme: 31.07.2021 - 23:34

Cumhuriyet ve Adalet Partisi Kars il başkanlığına çirkin saldırı

 

Cumhuriyet ve Adalet Partisi Kars il başkanlığına çirkin saldırı

Cumhuriyet ve Adalet Partisi olarak Kars’ta bulunan temsilciliğine saldırı sonrası bir açıklama yayımlayarak olayı kınadı.
Parti’den yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: Kars il başkanlığımıza yapılan bu haince ve sebepsiz saldırıyı Cumhuriyet ve Adalet Partisi olarak kınıyoruz. Vatanı için canhıraş çabalara görevlerini ifa eden parti neferlerimizin ve desçekçilerimizin çeşitli il ve alanlarda gördüğü haksız bu tip engelleme ve zarar verme çalışmaları bizleri asla yolumuzdan ayıramayacaktır. O an şans eseri İl binamızda bulunmayan Kars İl Başkanımız Fatma Artığ Çiçek ve binamızda boya yapmak üzere görev alan emekçi kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu ve bunun gibi yapılan saldırılara partimizce vereceğimiz cevap: emniyet mensuplarımız ve yargımız yardımıyla olacaktır. Bizler Cumhuriyet ve Adalet Partisi olarak; ülkemizde yer alan provokasyonlara gelmeyeceğiz ve tüm bu yaşanan afetler neticesinde birlik olacağız. Bizlere destek olan tüm yetkili birimlere ve sevenlerimize teşekkürlerimizi sunar, bu tip nefret içeren olayların son bulmasını dileriz. Kamuoyuna saygılarımızla. Cumhuriyet ve Adalet Partisi
Cumhuriyet ve Adalet Partisi olarak Kars’ta bulunan temsilciliğine saldırı sonrası bir açıklama yayımlayarak olayı kınadı.

Parti’den yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kars il başkanlığımıza yapılan bu haince ve sebepsiz saldırıyı Cumhuriyet ve Adalet Partisi olarak kınıyoruz. Vatanı için canhıraş çabalara görevlerini ifa eden parti neferlerimizin ve desçekçilerimizin çeşitli il ve alanlarda gördüğü haksız bu tip engelleme ve zarar verme çalışmaları bizleri asla yolumuzdan ayıramayacaktır. O an şans eseri İl binamızda bulunmayan Kars İl Başkanımız Fatma Artığ Çiçek ve binamızda boya yapmak üzere görev alan emekçi kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu ve bunun gibi yapılan saldırılara partimizce vereceğimiz cevap: emniyet mensuplarımız ve yargımız yardımıyla olacaktır. Bizler Cumhuriyet ve Adalet Partisi olarak; ülkemizde yer alan provokasyonlara gelmeyeceğiz ve tüm bu yaşanan afetler neticesinde birlik olacağız. Bizlere destek olan tüm yetkili birimlere ve sevenlerimize teşekkürlerimizi sunar, bu tip nefret içeren olayların son bulmasını dileriz. Kamuoyuna saygılarımızla.

Cumhuriyet ve Adalet Partisi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.