Gündem Haber Girişi: 04.09.2021 - 18:33, Güncelleme: 04.09.2021 - 18:33

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "FETÖ'cüler için Ankara'dan İstanbul'a yürüyen Kılıçdaroğlu, 732 gündür evlatlarına kavuşma mücadelesi veren Diyarbakır annelerini bir kez ziyaret etmedi." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(CHP) Her gün maşeri vicdanı kanatan bir skandala, kadınlarımızın çoğunluğunu tahkir eden bir terbiyesizliğe imza atıyorlar." ifadesinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor." diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "20 yıldır girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP, milletten yediği tokadın acısıyla ateşi kendisini de yakacak tehlikeli bir oyun oynuyor." açıklamasında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dolmabahçe Sarayı'nın karşı duvarına 'zulüm 1453'te başladı' diye yazan Gezicilerdi. Meral Hanım, işte sen bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun." dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "FETÖ'cüler için Ankara'dan İstanbul'a yürüyen Kılıçdaroğlu, 732 gündür evlatlarına kavuşma mücadelesi veren Diyarbakır annelerini bir kez ziyaret etmedi." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(CHP) Her gün maşeri vicdanı kanatan bir skandala, kadınlarımızın çoğunluğunu tahkir eden bir terbiyesizliğe imza atıyorlar." ifadesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "20 yıldır girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP, milletten yediği tokadın acısıyla ateşi kendisini de yakacak tehlikeli bir oyun oynuyor." açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dolmabahçe Sarayı'nın karşı duvarına 'zulüm 1453'te başladı' diye yazan Gezicilerdi. Meral Hanım, işte sen bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.