Gündem Haber Girişi: 16.11.2021 - 12:52, Güncelleme: 16.11.2021 - 12:52

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz'in ailesinin evine gitti

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz'in ailesinin evine gitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ataşehir'de samuray kılıcı ile öldürülen Başak Cengiz'in ailesinin Ankara'daki evine taziye ziyaretinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Ataşehir'de samuray kılıcıyla Can Göktuğ Boz tarafından öldürülen Başak Cengiz'in ailesinin Ankara'daki evine taziye ziyaretinde bulundu. İki gün önce Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Cengiz ailesini ziyaret ettiği sırada telefona taziye dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, anne Beyhan Cengiz ile de görüşmesinde, "Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. Yani bu dünyada maalesef böyle caniler, hainler ne yazık ki demek ki varmış. Allah sabrınızı arttırsın inşallah" ifadelerini kullanmıştı.              
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ataşehir'de samuray kılıcı ile öldürülen Başak Cengiz'in ailesinin Ankara'daki evine taziye ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Ataşehir'de samuray kılıcıyla Can Göktuğ Boz tarafından öldürülen Başak Cengiz'in ailesinin Ankara'daki evine taziye ziyaretinde bulundu.

İki gün önce Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Cengiz ailesini ziyaret ettiği sırada telefona taziye dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, anne Beyhan Cengiz ile de görüşmesinde, "Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. Yani bu dünyada maalesef böyle caniler, hainler ne yazık ki demek ki varmış. Allah sabrınızı arttırsın inşallah" ifadelerini kullanmıştı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz in ailesinin evine gitti #1"> <a href=Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz in ailesinin evine gitti #1" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/11/16/basak_407.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz in ailesinin evine gitti #2"> <a href=Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz in ailesinin evine gitti #2" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/11/16/basak_787.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz in ailesinin evine gitti #3"> <a href=Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz in ailesinin evine gitti #3" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/11/16/erdogan_8221.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.