Yaşam Haber Girişi: 14.01.2022 - 17:20, Güncelleme: 14.01.2022 - 17:20

Cinnet getiren koca, eşini vurduktan sonra intihara kalkıştı

 

Cinnet getiren koca, eşini vurduktan sonra intihara kalkıştı

Bursa’nın Karacabey ilçesinde bir çift tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle birlikte cinnet getiren koca, eşini silahla vurduktan sonra intihara teşebbüs etti.
Bursa’nın Karacabey ilçesinde özel bir bankada güvenlik görelisi olarak çalışan Orcay ve Gözde Korku çifti bilinmeyen bir nedenden dolayı bir anda tartışmaya başladı.Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu cinnet getiren 35 yaşındaki Orcay Korku, eşini silahla öldürdükten sonra kendisini vurarak intihara teşebbüs etti. Apartmanda bulunan komşuları silah sesini duyunca eve koştu. Korkunç manzara ile karşılaşan komşuları emniyete ve sağlık ekiplerine haber verip yardım istedi. Bunun üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi. CİNNET GETİREN KOCA YOĞUN BAKIMDA Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Gözde Korku’nun olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit ederken, Orcay Korku ağır yaralı olarak önce Karacabey Devlet Hastanesi’ne oradan da Bursa Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Orcay Korku’nun beyin ölümünün gerçekleştiği fakat bitkisel hayatta olduğu için yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi. Orcay Korku ve Gözde Korku çiftinin ikinci evlilikleri olduğu öğrenilirken, Orcay Korku’nun ilk evliliğinden bir erkek, Gözde Korku’nun da ilk evliliğinden bir kızı olduğu öğrenildi.  
Bursa’nın Karacabey ilçesinde bir çift tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle birlikte cinnet getiren koca, eşini silahla vurduktan sonra intihara teşebbüs etti.

Bursa’nın Karacabey ilçesinde özel bir bankada güvenlik görelisi olarak çalışan Orcay ve Gözde Korku çifti bilinmeyen bir nedenden dolayı bir anda tartışmaya başladı.Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu cinnet getiren 35 yaşındaki Orcay Korku, eşini silahla öldürdükten sonra kendisini vurarak intihara teşebbüs etti.

Apartmanda bulunan komşuları silah sesini duyunca eve koştu. Korkunç manzara ile karşılaşan komşuları emniyete ve sağlık ekiplerine haber verip yardım istedi. Bunun üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi.

CİNNET GETİREN KOCA YOĞUN BAKIMDA

Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Gözde Korku’nun olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit ederken, Orcay Korku ağır yaralı olarak önce Karacabey Devlet Hastanesi’ne oradan da Bursa Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Orcay Korku’nun beyin ölümünün gerçekleştiği fakat bitkisel hayatta olduğu için yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi.

Orcay Korku ve Gözde Korku çiftinin ikinci evlilikleri olduğu öğrenilirken, Orcay Korku’nun ilk evliliğinden bir erkek, Gözde Korku’nun da ilk evliliğinden bir kızı olduğu öğrenildi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.