(Ulakçı) - Ulakçı Haber | Haber Girişi: 29.06.2021 - 03:15, Güncelleme: 29.06.2021 - 03:15

Cenk Eren'in Şeyma Subaşı yorumu gündem oldu: Keşke haklı çıkmasaydım

 

Cenk Eren'in Şeyma Subaşı yorumu gündem oldu: Keşke haklı çıkmasaydım

Şeyma Subaşı'nın geçtiğimiz günlerde ayrıldığı Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkındaki iddialara yenileri eklendi.
Bu aşka başından beri şüpheyle yaklaşan Cenk Eren'in yaptığı bir yorum sosyal medyada yeniden gündem oldu. Mısırlı Mohammed Al Saloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı ile kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçağı kapatması çok konuşulmuştu. 'BU PARANIN KAYNAĞINI SORMAK LAZIM' Bu jeste ünlü şarkıcı Cenk Eren şüphe ile yaklaşıp  "Bu kadar kolay harcanan paraların kaynakları hep sorunlu olur, bu imkanlardan yararlanırken bunun kaynağını sormak lazım Allah korusun siz sevgiliniz sanırsınız, o sizi başka şeyler için kullanıyordur haberiniz bile olmaz. Bir de evladınız yanınızda." demişti. 'BEN YAZINCA LİNÇ EDİLMİŞTİM' Cenk Eren, Mohammed Alsaloussi hakkındaki dolandırıcılık iddialara üzerine o günlerde yaptığı yorumu hatırlatıp "Keşke haklı çıkmasaydım, bir de böyle yazdığım için linçe uğramıştım" dedi. 'YAŞADIKLARIMI ANLATACAK KELİME YOK' Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yollarını ayırmasının ardından yeni bir açıklama yaptı. Kızı Melisa ile fotoğraf paylaşan Subaşı, "Yaşadıklarımı anlatacak kelime yok. Kızım benim güneş ışığım ve kahramanım. O yanımda olduğu için şanslıyım. Her şeyin bir sebebi vardır. Biz iyiyiz" ifadelerini kullandı.
Şeyma Subaşı'nın geçtiğimiz günlerde ayrıldığı Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkındaki iddialara yenileri eklendi.

Bu aşka başından beri şüpheyle yaklaşan Cenk Eren'in yaptığı bir yorum sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Mısırlı Mohammed Al Saloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı ile kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçağı kapatması çok konuşulmuştu.

'BU PARANIN KAYNAĞINI SORMAK LAZIM'

Bu jeste ünlü şarkıcı Cenk Eren şüphe ile yaklaşıp  "Bu kadar kolay harcanan paraların kaynakları hep sorunlu olur, bu imkanlardan yararlanırken bunun kaynağını sormak lazım Allah korusun siz sevgiliniz sanırsınız, o sizi başka şeyler için kullanıyordur haberiniz bile olmaz. Bir de evladınız yanınızda." demişti.

'BEN YAZINCA LİNÇ EDİLMİŞTİM'

Cenk Eren, Mohammed Alsaloussi hakkındaki dolandırıcılık iddialara üzerine o günlerde yaptığı yorumu hatırlatıp "Keşke haklı çıkmasaydım, bir de böyle yazdığım için linçe uğramıştım" dedi.

'YAŞADIKLARIMI ANLATACAK KELİME YOK'

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yollarını ayırmasının ardından yeni bir açıklama yaptı.

Kızı Melisa ile fotoğraf paylaşan Subaşı, "Yaşadıklarımı anlatacak kelime yok. Kızım benim güneş ışığım ve kahramanım. O yanımda olduğu için şanslıyım. Her şeyin bir sebebi vardır. Biz iyiyiz" ifadelerini kullandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.