Magazin Haber Girişi: 30.09.2021 - 11:19, Güncelleme: 30.09.2021 - 11:19

Cem Yılmaz: Anlaştığımız saatte buluştuk!

 

Cem Yılmaz: Anlaştığımız saatte buluştuk!

Cem Yılmaz, önceki gün Levent'te kendisini görüntüleyen muhabirlere takıldı. Ünlü komedyen, "Merhaba, merhaba... Sözleştiğimiz gibi 11.30'da buluştuk" sözleriyle güldürdü
 'Erşan Kuneri' adlı dizisinin çekimlerini tamamlayan Cem Yılmaz (48), önceki gün Levent'te objektiflere yansıdı. "SÖZLEŞTİĞİMİZ SAATTE BULUŞTUK" Motosikleti ile evinden ofisine doğru yol alan ünlü komedyen, kendisini görüntüleyen muhabirlere takıldı. Keyifli halleriyle dikkat çeken Yılmaz, "Merhaba, merhaba... Sözleştiğimiz gibi 11.30'da buluştuk." diyerek, güldürdü. Geçtiğimiz hafta kendisinin ve yakın çevresindeki insanların adını kullanarak dolandırıcılık yapan kişiler hakkında sevenlerine uyarıda bulunan Cem Yılmaz, konuyla ilgili sorulara ise yanıt vermedi. Suskunluğunu koruyan komedyen, gülerek ofisine girmeyi tercih etti. TAKİPÇİLERİNİ UYARMIŞTI Cem Yılmaz, son dönemde, kendisi, ağabeyi Can Yılmaz ve yakın dostu Zafer Algöz'ün adını kullanarak, telefon üzerinden dolandırıcılık yapan kişiler olduğunu duyurmuştu. "İTİBAR ETMEYİN!" witter hesabından açıklama yapan ünlü komedyen, "Sosyal medyadan bu ara sıkça restoran, büfe, yok efendim otel gibi mekanları arayıp, 'Kardeş merhaba. Ben Cem Yılmaz'ım!' Yok işte 'Ben ağabeyiyim', 'Zafer ağabeyin selamı var' gibi 'Kartımın PIN'ini unuttum', 'Az sonra bizim yeğen gelecek. 1700 lira veriver' gibi dolandırıcılıklar duyuyorum. Şimdi çaresizliği anlıyorum da... Yahu 'Ben Cem, hemen 1500 IBAN'ıma atıver'e inanana artık ne diyeyim? Duyurum olsun. Ben, biz, yakın çevremin böyle bir huyu, tekel bayiinden 500 veriver limitli hayalleri olmadı. Lütfen böyle telefon, mesaj, DM (Özel mesaj) vs. itibar etmeyin. Enteresan ama varmış bu..." sözleriyle takipçilerini uyarmıştı. CEM YILMAZ'I ÜZEN HABER Öte yandan ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendisini üzen bir haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Yılmaz, 31 Ekim 2021 tarihinde Londra'da gerçekleşmesi planlanan 'CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus' gösterisinin pandemi önlemleri kapsamında iptal edildiğini açıklamıştı. "SAĞLIKLI GÜNLERDE KAVUŞMAK DİLEĞİYLE..." Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşımda bulunan Cem Yılmaz, "Üzüldüğüm bir haber... Gösteriye alınan biletlerin ödemeleri alıcıların hesaplarına otomatik olarak yatırılacaktır." ifadelerini kullanmıştı. Ünlü isim, sözlerini, "Yeni gösterilerde, sağlıklı, güzel günlerde kavuşmak dileğiyle..." şeklinde noktalamıştı.
Cem Yılmaz, önceki gün Levent'te kendisini görüntüleyen muhabirlere takıldı. Ünlü komedyen, "Merhaba, merhaba... Sözleştiğimiz gibi 11.30'da buluştuk" sözleriyle güldürdü
 • Cem Yılmaz: Anlaştığımız saatte buluştuk! - Magazin haberleri 'Erşan Kuneri' adlı dizisinin çekimlerini tamamlayan Cem Yılmaz (48), önceki gün Levent'te objektiflere yansıdı.
 • Cem Yılmaz: Anlaştığımız saatte buluştuk! - Magazin haberleri

  "SÖZLEŞTİĞİMİZ SAATTE BULUŞTUK"

  Motosikleti ile evinden ofisine doğru yol alan ünlü komedyen, kendisini görüntüleyen muhabirlere takıldı. Keyifli halleriyle dikkat çeken Yılmaz, "Merhaba, merhaba... Sözleştiğimiz gibi 11.30'da buluştuk." diyerek, güldürdü.

 • Cem Yılmaz: Anlaştığımız saatte buluştuk! - Magazin haberleri

  Geçtiğimiz hafta kendisinin ve yakın çevresindeki insanların adını kullanarak dolandırıcılık yapan kişiler hakkında sevenlerine uyarıda bulunan Cem Yılmaz, konuyla ilgili sorulara ise yanıt vermedi. Suskunluğunu koruyan komedyen, gülerek ofisine girmeyi tercih etti.

 • Cem Yılmaz: Anlaştığımız saatte buluştuk! - Magazin haberleri

  TAKİPÇİLERİNİ UYARMIŞTI

  Cem Yılmaz, son dönemde, kendisi, ağabeyi Can Yılmaz ve yakın dostu Zafer Algöz'ün adını kullanarak, telefon üzerinden dolandırıcılık yapan kişiler olduğunu duyurmuştu.

  "İTİBAR ETMEYİN!"

  witter hesabından açıklama yapan ünlü komedyen, "Sosyal medyadan bu ara sıkça restoran, büfe, yok efendim otel gibi mekanları arayıp, 'Kardeş merhaba. Ben Cem Yılmaz'ım!' Yok işte 'Ben ağabeyiyim', 'Zafer ağabeyin selamı var' gibi 'Kartımın PIN'ini unuttum', 'Az sonra bizim yeğen gelecek. 1700 lira veriver' gibi dolandırıcılıklar duyuyorum. Şimdi çaresizliği anlıyorum da... Yahu 'Ben Cem, hemen 1500 IBAN'ıma atıver'e inanana artık ne diyeyim? Duyurum olsun. Ben, biz, yakın çevremin böyle bir huyu, tekel bayiinden 500 veriver limitli hayalleri olmadı. Lütfen böyle telefon, mesaj, DM (Özel mesaj) vs. itibar etmeyin. Enteresan ama varmış bu..." sözleriyle takipçilerini uyarmıştı.

 • Cem Yılmaz: Anlaştığımız saatte buluştuk! - Magazin haberleri

  CEM YILMAZ'I ÜZEN HABER

  Öte yandan ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendisini üzen bir haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Yılmaz, 31 Ekim 2021 tarihinde Londra'da gerçekleşmesi planlanan 'CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus' gösterisinin pandemi önlemleri kapsamında iptal edildiğini açıklamıştı.

  "SAĞLIKLI GÜNLERDE KAVUŞMAK DİLEĞİYLE..."

  Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşımda bulunan Cem Yılmaz, "Üzüldüğüm bir haber... Gösteriye alınan biletlerin ödemeleri alıcıların hesaplarına otomatik olarak yatırılacaktır." ifadelerini kullanmıştı.

  Ünlü isim, sözlerini, "Yeni gösterilerde, sağlıklı, güzel günlerde kavuşmak dileğiyle..." şeklinde noktalamıştı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.