Magazin Haber Girişi: 28.09.2021 - 18:11, Güncelleme: 28.09.2021 - 18:11

Cedi Osman aşkını anlattı: Onu gördüğüm gün bunu biliyordum!

 

Cedi Osman aşkını anlattı: Onu gördüğüm gün bunu biliyordum!

Geçtiğimiz hafta oyuncu Ebru Şahin'e evlilik teklifi eden basketbolcu Cedi Osman, sevgilisine olan aşkını dile getirdi. Osman, konuyla ilgili, "Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!" açıklamasını yaptı
Final yapan 'Hercai' dizisinde canlandırdığı 'Reyyan' karakteriyle büyük bir şöhret yakalayan Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, evlilik yolunda ilk adımı geçtiğimiz hafta atmıştı. AŞKINI ANLATTI Kapadokya'da sevgilisinden "Evet" yanıtını alan Osman (26), verdiği bir röportajda Şahin'e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden bahsetti. "O BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL" Sözlerine, "Hayatımdaki en güzel şey..." şeklinde başlayan Cedi Osman, "Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel." diye konuştu. "ONU GÖRDÜĞÜM GÜN BUNU BİLİYORDUM" Basketbolcu, cümlelerini, "O bir tane... Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!" şeklinde noktaladı. TEKTAŞI 1 MİLYON TL Cleveland Cavaliers'tan yıllık 8 milyon dolara yakın bir rakam kazanan basketbolcu, sevgilisi için kesenin ağzını açmıştı. Cedi Osman'ın, Ebru Şahin'e taktığı yüzüğün 5 karat ve değerinin de yaklaşık 1 milyon TL olduğu belirtiliyor.
Geçtiğimiz hafta oyuncu Ebru Şahin'e evlilik teklifi eden basketbolcu Cedi Osman, sevgilisine olan aşkını dile getirdi. Osman, konuyla ilgili, "Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!" açıklamasını yaptı
 • Final yapan 'Hercai' dizisinde canlandırdığı 'Reyyan' karakteriyle büyük bir şöhret yakalayan Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, evlilik yolunda ilk adımı geçtiğimiz hafta atmıştı.

  AŞKINI ANLATTI

  Kapadokya'da sevgilisinden "Evet" yanıtını alan Osman (26), verdiği bir röportajda Şahin'e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden bahsetti.

 • <a href=Cedi Osman aşkını anlattı: Onu (Ebru Şahin) gördüğüm gün bunu biliyordum! - Magazin haberleri" class="added-image" src="https://im.haberturk.com/2021/09/28/3204901_b90dc8429121cd49500675d107f4a2eb_640x640.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; display:block; font:inherit; margin:0px; padding:0px; position:relative; vertical-align:baseline; width:748px; z-index:1" />

  "O BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL"

  Sözlerine, "Hayatımdaki en güzel şey..." şeklinde başlayan Cedi Osman, "Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel." diye konuştu.

  "ONU GÖRDÜĞÜM GÜN BUNU BİLİYORDUM"

  Basketbolcu, cümlelerini, "O bir tane... Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!" şeklinde noktaladı.

 • <a href=Cedi Osman aşkını anlattı: Onu (Ebru Şahin) gördüğüm gün bunu biliyordum! - Magazin haberleri" class="added-image" src="https://im.haberturk.com/2021/09/28/3204901_c9badab37096337e9506937d9a0a5f5f_640x640.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; display:block; font:inherit; margin:0px; padding:0px; position:relative; vertical-align:baseline; width:500px; z-index:1" />

  TEKTAŞI 1 MİLYON TL

  Cleveland Cavaliers'tan yıllık 8 milyon dolara yakın bir rakam kazanan basketbolcu, sevgilisi için kesenin ağzını açmıştı. Cedi Osman'ın, Ebru Şahin'e taktığı yüzüğün 5 karat ve değerinin de yaklaşık 1 milyon TL olduğu belirtiliyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.