(Ulakçı) - Ulakçı Haber | Haber Girişi: 10.07.2021 - 19:18, Güncelleme: 10.07.2021 - 19:18

Çağla Şikel yeni aşka yelken açtı

 

Çağla Şikel yeni aşka yelken açtı

Çağla Şikel aşkında gözler Emre Altuğ'a çevrildi! Yıllar önceki açıklamaları yeniden gündemde
Manken Çağla Şikel'in Hadise'den ayrılan Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı haberi, magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin fotoğraflarının basına sızmasının ardından gözlerin çevrildiği Şikel'in eski eşi Emre Altuğ'un yıllar önce yaptığı açıklamalar yeniden gündem oldu. Altuğ, "Ben karışmam ona... Herkesin hayatında biri olabilir, önemli olan onu nasıl yaşadığındır" demişti. Oyuncu Kaan Yıldırım ile manken Çağla Şikel arasındaki aşk iddiaları, ikilinin beraber fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından belgelendi. Kaan Yıldırım'ın Hadise'yi çabuk unuttuğu görülürken, gözler bu sefer de Çağla Şikel'in eski eşi Emre Altuğ'a çevrildi. Altuğ'un yıllar önce Şikel hakkında yaptığı açıklamalar, yeniden gündem oldu. ÇEŞME'DEKİ MEKANDA GÖRÜNTÜLENDİLER Çeşme'de bir mekanda samimi şekilde eğlendiği öne sürülen Kaan Yıldırım ile Çağla Şikel, plajda kameralara yansıdı. İki çocuğunun annesi Çağla Şıkel'den 2015 yılında boşanan şarkıcı Emre Altuğ, "Çağla yeniden evlenmek isterse ne dersin?" sorusuna verdiği yanıt yeniden akıllara geldi. "HERKESİN HAYATINDA BİRİ OLABİLİR" Altuğ, "Ben karışmam ona... Herkesin hayatında biri olabilir, önemli olan onu nasıl yaşadığındır. Benim Çağla'ya karışma hakkım yok, o zaten bilinçli, örnek bir anne. Ben de aman illa biri olsun diye çaba sarf etmedim. Bu işler kader kısmet" ifadelerini kullanmıştı. 2015 yılında boşanan Emre Altuğ ve Çağla Şikel, çocukları Uzay ve Kuzey için sık sık bir araya geliyor.
Çağla Şikel aşkında gözler Emre Altuğ'a çevrildi! Yıllar önceki açıklamaları yeniden gündemde

Manken Çağla Şikel'in Hadise'den ayrılan Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı haberi, magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin fotoğraflarının basına sızmasının ardından gözlerin çevrildiği Şikel'in eski eşi Emre Altuğ'un yıllar önce yaptığı açıklamalar yeniden gündem oldu. Altuğ, "Ben karışmam ona... Herkesin hayatında biri olabilir, önemli olan onu nasıl yaşadığındır" demişti.

Oyuncu Kaan Yıldırım ile manken Çağla Şikel arasındaki aşk iddiaları, ikilinin beraber fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından belgelendi. Kaan Yıldırım'ın Hadise'yi çabuk unuttuğu görülürken, gözler bu sefer de Çağla Şikel'in eski eşi Emre Altuğ'a çevrildi. Altuğ'un yıllar önce Şikel hakkında yaptığı açıklamalar, yeniden gündem oldu.

ÇEŞME'DEKİ MEKANDA GÖRÜNTÜLENDİLER

Çeşme'de bir mekanda samimi şekilde eğlendiği öne sürülen Kaan Yıldırım ile Çağla Şikel, plajda kameralara yansıdı. İki çocuğunun annesi Çağla Şıkel'den 2015 yılında boşanan şarkıcı Emre Altuğ, "Çağla yeniden evlenmek isterse ne dersin?" sorusuna verdiği yanıt yeniden akıllara geldi.

"HERKESİN HAYATINDA BİRİ OLABİLİR"

Altuğ, "Ben karışmam ona... Herkesin hayatında biri olabilir, önemli olan onu nasıl yaşadığındır. Benim Çağla'ya karışma hakkım yok, o zaten bilinçli, örnek bir anne. Ben de aman illa biri olsun diye çaba sarf etmedim. Bu işler kader kısmet" ifadelerini kullanmıştı.

2015 yılında boşanan Emre Altuğ ve Çağla Şikel, çocukları Uzay ve Kuzey için sık sık bir araya geliyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.