Spor Haber Girişi: 24.08.2021 - 20:04, Güncelleme: 24.08.2021 - 20:04

Beşiktaş'ın tecrübeli stoperi Domagoj Vida'ya 2 teklif var!

 

Beşiktaş'ın tecrübeli stoperi Domagoj Vida'ya 2 teklif var!

Beşiktaş'ın tecrübeli savunmacısı Vida'ya 2 teklif... Menajer Uğur Avadan, Suudi Arabistan'dan Al-Ittihad ve Al-Ettifaq takımlarının Hırvat futbolcu Vida'yı istediğini açıkladı.
 Hırvat oyuncunun temsilcisi Uğur Avadan, "Suudi Arabistan'dan Al-Ittihad ve Al-Ettifaq takımının Vida ile ilgili teklifi var. Beni aradılar; ama Al-Ettifaq daha ciddi arıyorlar. Belki Beşiktaş 'a da teklif yaptılar. Ama Vida ayrılmak istemiyor. Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyor. Belki futbolu Beşiktaş'ta bırakacak. Çok büyük aksilik olmazsa Beşiktaş'ta devam edecek. El Ittifak'ı kulübe yönlendirdim. Beşiktaş yönetimiyle Vida'nın sözleşme uzatılmasını konuşuyoruz. 32 yaşında. 2-3 senelik yeni sözleşme onun için çok uygun. Ne Beşiktaş böyle tecrübeli, Dünya Kupası finali görmüş bir oyuncuyu bırakmak ister ne de Vida buradan ayrılmak istiyor. Ben yeni sözleşme konusunda sorun yaşanacağını düşünmüyorum" dedi.  Beşiktaş Abdülkerim için Konyaspor'la görüştü Konyaspor'un stoperi Abdülkerim Bardakçı'nın Beşiktaş'ın gündemine geldiğini belirten Avadan, "Beşiktaş, Abdülkerim için bir süre önce Konyaspor'la temas kurdu. Ama Konyaspor bırakmak istemedi. Ama şimdi ne olur bilemiyorum. Galatasaray 'ın da ilgisi vardı. Abdülkerim'in Konyaspor'la 1 sezon daha sözleşmesi kaldı" şeklinde konuştu
Beşiktaş'ın tecrübeli savunmacısı Vida'ya 2 teklif... Menajer Uğur Avadan, Suudi Arabistan'dan Al-Ittihad ve Al-Ettifaq takımlarının Hırvat futbolcu Vida'yı istediğini açıkladı.

 Hırvat oyuncunun temsilcisi Uğur Avadan, "Suudi Arabistan'dan Al-Ittihad ve Al-Ettifaq takımının Vida ile ilgili teklifi var. Beni aradılar; ama Al-Ettifaq daha ciddi arıyorlar. Belki Beşiktaş 'a da teklif yaptılar. Ama Vida ayrılmak istemiyor. Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyor. Belki futbolu Beşiktaş'ta bırakacak. Çok büyük aksilik olmazsa Beşiktaş'ta devam edecek. El Ittifak'ı kulübe yönlendirdim. Beşiktaş yönetimiyle Vida'nın sözleşme uzatılmasını konuşuyoruz. 32 yaşında. 2-3 senelik yeni sözleşme onun için çok uygun. Ne Beşiktaş böyle tecrübeli, Dünya Kupası finali görmüş bir oyuncuyu bırakmak ister ne de Vida buradan ayrılmak istiyor. Ben yeni sözleşme konusunda sorun yaşanacağını düşünmüyorum" dedi. 

Beşiktaş Abdülkerim için Konyaspor'la görüştü

Konyaspor'un stoperi Abdülkerim Bardakçı'nın Beşiktaş'ın gündemine geldiğini belirten Avadan, "Beşiktaş, Abdülkerim için bir süre önce Konyaspor'la temas kurdu. Ama Konyaspor bırakmak istemedi. Ama şimdi ne olur bilemiyorum. Galatasaray 'ın da ilgisi vardı. Abdülkerim'in Konyaspor'la 1 sezon daha sözleşmesi kaldı" şeklinde konuştu

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.