Sağlık (Ulakçı) - Ulakçı Haber | Haber Girişi: 09.06.2021 - 21:28, Güncelleme: 10.06.2021 - 00:24

Bakan Koca bizzat müjdeyi duyurdu! Yeni dönem başlıyor

 

Bakan Koca bizzat müjdeyi duyurdu! Yeni dönem başlıyor

Gelen son dakika haberine göre; koronavirüs aşılamasında yeni döneme geçildi ve yaş sınırı 45'e düştü.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 17.30'daki kritik Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı öncesi aşılamanın yarından itibaren 45 yaşa düşürüleceğini duyurdu. Bakan Koca toplantı sonrası ise son gelişmelere ilişkin basın toplantısı düzenleyecek. İşte tüm detaylar...  Koronavirüs ile mücadelede sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün 17.30'da bir araya gelen Koronavirüs Bilim Kurulu öncesi çok önemeli bir duyuru yaptı. Bakan Koca, "Yarından itibaren aşılama 45 yaşa düşecek" açıklaması yaparken, hafta başında 4,2 milyon doz BioNTech aşısının daha Türkiye'ye geleceğini açıkladı. Koca, koronavirüs aşısındaki son dakika gelişmesine ilişkin "Aşı tedarik edildikçe 5'er 5'er yaş sınırı düşecek. Yarından itibaren yaş sınırı artık 45'e düşecek" ifadelerini kullandı. Bakan Koca dün yaptığı ilk açıklamada müzisyenlerin, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin bugün itibarıyla aşı olmaya başlayacağını belirtmişti. Sonraki mesajında da öğretim üyeleri ve üniversite personelinin bugünden başlamak üzere aşı yaptırabileceğini duyurmuştu.
Gelen son dakika haberine göre; koronavirüs aşılamasında yeni döneme geçildi ve yaş sınırı 45'e düştü.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 17.30'daki kritik Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı öncesi aşılamanın yarından itibaren 45 yaşa düşürüleceğini duyurdu. Bakan Koca toplantı sonrası ise son gelişmelere ilişkin basın toplantısı düzenleyecek. İşte tüm detaylar...

 Koronavirüs ile mücadelede sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün 17.30'da bir araya gelen Koronavirüs Bilim Kurulu öncesi çok önemeli bir duyuru yaptı.

Bakan Koca, "Yarından itibaren aşılama 45 yaşa düşecek" açıklaması yaparken, hafta başında 4,2 milyon doz BioNTech aşısının daha Türkiye'ye geleceğini açıkladı.

Koca, koronavirüs aşısındaki son dakika gelişmesine ilişkin "Aşı tedarik edildikçe 5'er 5'er yaş sınırı düşecek. Yarından itibaren yaş sınırı artık 45'e düşecek" ifadelerini kullandı.

Bakan Koca dün yaptığı ilk açıklamada müzisyenlerin, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin bugün itibarıyla aşı olmaya başlayacağını belirtmişti.

Sonraki mesajında da öğretim üyeleri ve üniversite personelinin bugünden başlamak üzere aşı yaptırabileceğini duyurmuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)
Yorum özelliği kapalıdır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.